Pěstování rostlin, květin, stromů a keřů je ovlivněno použitím správných chemických přípravků, jako jsou hnojiva, ochranné nástřiky proti škůdcům anebo speciální výživa pro zelené rostliny. Pořiďte si pro svou zahradu semena rostliny ve vysoké kvalitě.

Ekologické nejedovaté prostředky na ochranu rostlin: - výzkum - výroba malosériových produktů - prodej drobným odběratelům - zásilková služba - poradenská služba.

Skladování, prodej, nákladní autodoprava: -agrochemikálie -pesticidy -chemické přípravky na ochranu rostlin -mořidla na obilniny -obilniny, zrniny. Podnikání v oblasti nakládání s odpady. Prodej zemědělských komodit. Terénní poradenství, pořádání seminářů.

Zahradnictví: -prodej živých květin -aranžérské práce -realizace zahrad -vazba věnců -prodej stromků, keřů a sazenic -pokojové květiny -substráty.

Prodej - hnojiva - substráty Květinářství - vazba řezaných květin Zahradnictví

Květinářství - řezané květiny - aranžování květin - kytice svatební, atypické, dárkové a hrnkové

Prodej - řezané a hrnkové květiny - svatební kytice, svatební floristikavýroba a prodej - květinové vazby pro různé příležitosti Advent, dušičky, sv.Valentýn - člen Asociace floristického designu Úpravy a údržby zahrad zahradní servis, sekání trávy - člen Asociace floristického designu

Prodej - použitý textil Prodej - kosmetika Prodej - bižuterie Prodej - venkovní květiny

Prodej - svíčky Květinářstvívýroba - svatební smuteční vazba - květinové aranžmáprodej - svíčky - věnce - dárkové předměty - obalová a květinová výzdoba