Zkrášlete svůj exteriér a nechejte si navrhnout zahradu na zakázku. Zahradní architekti zajistí vypracování trojrozměrného návrhu na míru, zvolí vhodné rostliny, dekorace a umělé materiály, sestaví cenovou nabídku a zajistí realizaci projektu zahrady.

Služby: - realizace zahrad - údržba zeleně, zahrad - kácení, ořez stromů - montáž závlahových systémů - realizace jezírek.

Návrhy a realizace zahrad. Okrasné zahradnictví. Údržba zeleně po realizaci. Pěstování, prodej: - okrasné dřeviny - soliterní stromy, keře - trávy - ovocné stromky. Pokládání travních koberců.

Návrhy zahrad a interiérů. 3D vizualizace.

Služby v oboru zahradní architektura. Projekty zahrad a parků. Floristika. Svatební květiny a jiné floristické dekorace

Naše rodinné zahradní centrum Šváb nabízí široký výběr ovocných stromků, jehličnanů, keřů, trvalek, balkonových rostlin i skalniček. Samozřejmostí je také doplňkový prodej hnojiv, substrátů a dalších zahrádkářských potřeb. Součástí našeho zahradnictví je i vazárna květin, kde pro Vás připravíme různé vánoční i smuteční vazby. Provádím také ...

Projekce, realizace a údržba zahrad. Zakládání trávníků a následná péče o ně. Kácení dřevin. Řez ovocných a okrasných dřevin.

Projektování a výstavba biobazénů, koupacích jezírek a zahradních jezírek. Zakládání a údržba zahrad, návrh a stavba závlahových systémů. Naše realizace koupacích jezírek: http://www.ekogreen.cz/cs/jezirka/koupaci-jezirka-a-biobazeny/koupaci-jezirko/ a přírodních bazénů/biobazénů: ...

Služby: - zahradní architektura - zakládání a údržba zeleně - koupací biotopy a jezírka

Zahrada Klešice. Prodej - okrasné dřeviny a byliny. Činnost - projekce a realizace zahrad - údržba veřejné zeleně, sekání travnatých ploch.

ARS Návrhy, projekty, sadové úpravy veřejné i soukromé zeleně: - realizace a rekonstrukce sadových úprav - střešní zahrady - mobilní zeleň - rekultivace - pokládání - trávníkové koberce - údržba a ošetření zeleně všech kategorií. Firma zahájila svoji činnost v roce 1992.V současnosti působí téměř ve všech regionech ČR.

Stavební společnost - výstavba rodinných domů - rekonstrukce objektů - projekce budov - návrhy a realizace zahrad - vizualizace staveb a interiérů.

Zemědělství. Nákup a prodej: -průmyslov¨á hnojivá a chemické ochranné prostředky pro zemědělství.

Služby: - montáž, oprava, servis zavlažovací systémy - návrhy a realizace okrasných zahrad - elektroinstalace

Návrh, realizace: -zahradní jezírka. Přímý dovoz Koi kaprů z Japonska. Prodej a montáž: -filtrační systémy FIAP, pro zahradní jezírka, akvaristika. Nabízíme široký sortiment krmiv a potřeb pro Vaše mazlíčky. Psí salón.

Pěstování, zahradnictví, prodej : - ovocné a okrasné výpěstky - návrhy a realizace okrasných zahrad - zahradní architekt - pěstování ovocných a okrasných rostlin

Zahrady třetí generace, zahradní jezírka. Zavlažovací systémy. Okrasné zahrady, zahradní architekti. Studny, zahradnictví, realizace zahrad, zahrady, zavlažování, závlahy, K-Rain. Nářadí Fiskars, Gardena. Zahrady, projekty zahrad, vodní plochy, jezírka, travní koberce, kácení dřevin, prořez dřevin, přesazování, ovocné, stromy vzrostlé, ...

Návrhy a realizace: - okrasné zahrady - rekonstrukce starých zahrad - úprava stávající zeleně, výsadba a tvarování dřevin poradím s výběrem vhodných rostlin - řez živých plotů - a další práce dle Vašeho přání.

Inženýrské služby - výběrová řízení Projektování staveb - architektura

Služby: - návrhy a realizace zahrady - řez ovocných a okrasných stromů - celoroční údržba zahrady - kompletní péče o travnaté plochy - pokládání travních koberců - suché zídky z přírodního kamene - ostatní zahradnické práce - veřejná zeleň - zahradnické práce proměsta a obce - frézování pařezů.

Autodoprava Zemní práce - terénní úpravy Odvodňování - pozemky Projekce, realizace a poradenství - zahrady i alternativní - jezírka - zeleň - výsadby - trávníky Realizace - zavlažovací systémy RAIN BIRD

Práce: -hrubé stavby domů. -rekonstrukce koupelen. -vodoinstalatérské. -obkladačské, dlaždičské. -pokrývačské, klempířské, tesařské. -údržba, realizace, návrh zahrad.

Architektonické a inženýrské činnosti včetně projektování. Činnosti v rostlinné výrobě: - terénní úprava zahrad, parků, sadů a jiných zelených ploch. Projekce, realizace, údržba: - soukromé zahrady - areály škol, nemocnic a sociálních zařízení - zeleň měst a vesnic - krajinná zeleň a komunikace - výrobní a obchodní areály - ...

Náš zahradní architekt Vám zpracuje návrh zahrady. Provedeme zahradní úpravy i stavby na klíč. Zemní práce, ploty, chodníky, dřevěné zahradní stavby. Realizujeme biobazény, střešní zahrady a závlahové systémy. Dodáváme osázené květináče Lechuza.