Prodejní automaty se hodí se do každé školy, firmy či veřejného prostoru. Ať už hledáte automaty na kávu, cukrovinky, bagety, cigarety, mléčné výrobky, nápoje či drobné občerstvení, všechny nabízejí atraktivní design a možnost platby hotově i kartou.

Výhradní dovozce italských automatických kávovarů a větších nápojových automatů značky SAECO. Velkoobchod,maloobchod a servis gastronomických zařízení: - výrobníky ledu - myčky - barová zařízení - grily - kuchyňské celky - fritézy - salamandry - další gastronomická zažízení.

Prodej,distribuce: - stojany na vodu - chlazená, horká voda - pitná voda v barelech - výměna barelů - výdejníky vody - instantní nápoje: - káva - horká čokoláda - capuccino čokoládové, ořechové - čaj broskvový, citrónový - ledový čaj broskvový, citrónový - studený nápoj grep, pomeranč - smetana do kávy.

Licenční zástupce belgické firmy Fountain, zabývají se prodejem kancelářských a mincovních automatů na teplé nápoje, servisem a dodávkami ingrediencí na jejich přípravu.

Prodej: -potraviny -cukrovinky -alkoholické nápoje.

Služby: -projekce vodních elektráren -prodej-ekologické výrobky pro domácnost: -čistící,vakuové přístroje -filtry na vodu -speciální nádobí.

Velkoobchod,maloobchod: -potraviny -cukrovinky -káva -nápoje nealkoholické,alkoholické -tabákové výrobky. Provozování: -automaty jídelní,na kávu. .

Detektory bankovek. Dovoz: - počítaček bankovek - ověřovače pravosti bankovek značky Counterfeit CopTM.

Nabízíme: -jezírka - návrh a realizace foliových zahradních jezírek včetně modelování a osázení břehů nejvhodnějšími druhy vodních a vlhkomilných rostlin -Potůčky - návrh a realizace potůčků s uzavřenou cirkulací vody včetně přírodní filtrace vody za použití nejnovějších technologií -eko bazény - kombinace bazénu a ...

Autorizovaný dealer, prodej, servis: - nápojové a potravinové automaty.

Provoz, oprava, servis: -nápojové automaty. -prodejní automaty.