Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí i LED svítidla. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Oficiální distributor, zastoupení firmy HARTING s.r.o. Velkoobchod, maloobchod, prodej elektrické a elektronické zařízení, konektory a systémové komponenty HARTING, HIRSCHMANN, JACOB, KLEMSAN, Werner Hahm, MULTIBOX, ABTECH: -průmyslové -elektrické a elektronické -do desek tištěných spojů dle normy DIN 41612 -s roztečí kontaktů 2 mm Har-bus ...

Výroba: -měniče napětí -stabilizátory střídavého napětí -stabilizované zdroje stejnosměrného napětí -dobíjecí systémy akumulátorů -douplášťová krbová kamna a krbové vložky na tuhá paliva (dřevo, uhlí a koks) a plyn s výkonem 8kW-11kW -teplovodní kamna s výměníkem do 21kW.

Činnost: - lakování autodílů - mokrá lakovna - leštění Nákup, dovoz, skladování: - mechanické a elektromechanické komponenty z celého světa.

Vývoj, zakázková výroba a pronájem automobilových simulátorů - závodní simulátor.

Vývoj a výroba elektroniky pro domácí a průmyslové aplikace. LG SYSTEM nabízí ucelený a léty prověřený sortiment elektroniky pro průmyslovou a domácí automatizaci. Navštivte naše nové webové stránky.

Vývoj, výroba, instalace: - jednoúčelové aplikace - zobrazovací moduly - časoměrná zařízení pro sportovní oddíly. Služby: - vedení účetnictví.

Výroba, montáž: - montujeme spínače a kabely pro automobilový průmysl - spínače a termostaty do domácích spotřebičů. Prodej: - auta, auto - nákladní přívěsy.

Napájecí zdroje pro elektromagnety. Výroba řídících systémů pro průmyslové aplikace.

Společnost JabloPCB vznikla jako dceřinná společnost firmy Jablotron v roce 2005. Za sebou má již dlouholeté zkušenosti v oblasti zakázkové výroby a kompletace elektronických sestav a výrobků. Počátky výroby spadají do roku 1990, kdy byla výroba součástí firmy Jablotron a s růstem firmy rostla i výroba. V roce 2005 došlo k vyčlenění výroby do ...

Vývoj, výroba a dodávka elektrických, elektronických a mechanotronických komponent v oblasti kolejových vozidel - vývoj elektronických zařízení.

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO ELEKTRONIKU Nabízíme kompletní EMS od prototypu po sériovou výrobu: - vývoj elekroniky HW a SW - návrhy a redesign desek s plošnými spoji - CAD konstrukce - desky s plošnými spoji - materiálové zajištění - osazování SMT a THT - výroba elektroniky - funkční testování a oživování - opravy a servis - ...

Vývoj, malosériová výroba: - elektronika - řídící automaty.

Výroba: -komponenty BOSCH, SIEMENS pro elektrotechnický, automobilový průmysl pro všechny evropské značky. Provozovna: -Veselí nad Moravou.

Prodej, e-shop, výroba: - elektronické součásti a komponenty.

Vývoj, výroba: - výkonová elektronika - měniče - regulované pohony.

Maloobchod,prodej: -centrální vysavače HUSKY. Výroba: -elektronky -elektronické součástky.

Dodávky a montáže v oboru silnoproudu a MaR, revize a servisní práce. Opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení. Výroba rozvaděčů. Reaktivní, preventivní a prediktivní údržba technologických celků. Aplikace moderních systémů průmyslové automatizace. Outsourcing elektroúdržby.

Prodej: napájení, záložní zdroje UPS, motorgenerátory, stejnosměrné napájecí systémy a kogenerační jednotky.

Služby: - technické služby v oblasti kontroly výrobků, testování, audity - oprava a třídění elektronických součástek

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Projektování pozemkových úprav -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -výroba vápna -vodní technologie -barevná metalurgie

Internetový portál, věnovaný napájecím spínaným zdrojům, vznikl za účelem zlepšení podpory zákazníků výrobců MEANWELL, DELTA electronics, POS a Global Leader Power Spravujeme a obchodujeme na eshopech: www.czech-meanwell.cz www.czech-delta.cz www.spinanyzdroj.cz

-Obchodní živnost - nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení