Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí i LED svítidla. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Pronájem, servis, technická podpora: - mobilní datové terminály.

Činnost: - zakázková výroba elektroniky - technologií pro SMT.

Výroba, výrobce: - nosníky křemíkových desek z chemicky odolných materiálů (PTFE, PP) - mycí zařízení pro elektro průmysl. Distribuce: - PFA/FEP chemicky odolné hadice - měřící technika VZOR INSTRUMENTS.

Vývoj, výroba: - elektronické systémy - lokalizační systémy - přístupové systémy - monitoring strojů - měřící zařízení

Vývoj, zakázková výroba: - průmyslová elektronika.

Vývoj, výroba: - záložní zdroj - autonabíječka, nabíječka autobaterie - měnič napětí.

Pobočka Bruntál. Velkoobchod, maloobchod, výroba, montáž: - elektroinstalační materiál - elektrozařízení.

Dodávky, obchod, prodej: -výhradní distributor fy BAUMER pro ČR a SR -zastoupení fy MARKATOR pro ČR a SR ruční, stolní a kombinovaná značící zařízení.

Prodej (maloobchod a velkoobchod), montáž, servis, poradenství v těchto oblastech: - turnikety, závory, vrata - ovládání mechanických zábran, karetní systémy, ruční ovládání, dálkové ovládání, napojení na bezpečnostní systémy Certifikace mechanických zábran. Systémy zabezpečení: - EZS - elektronická zabezpečovací signalizace - EPS - ...

Výroba - referenční audio komponenty - audio kabely - digitální transporty hudebních a video formátů.

Výroba, instalace, opravy: -elektronická zařízení -zpracování dat -služby databank -správa sítí -poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Vývoj: -aplikační programové vybavení -desky plošného spoje a zpracování dat pro výrobu DPS -osazování desek plošných spojů.

Výroba, prodej: -elektronické výdejní stojany SHARK, OCEAN, SUNNY XE pro čerpací stanice PHM vybavené hydraulikou firmy TATSUNO Corp (Japonsko), výroba dle ISO 9001:2008 -řídící a pokladní systémy, vybavení čerpacích stanic PHM (benzin, nafta), LPG -systémy pro monitorování palivových nádrží firmy PETROVEND (USA) -elektronika PDE IX. Záruční ...

Firma je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2000 a enviromentálního auditu ISO 14001:2004. Vývoj, výroba, prodej, obchod, servis, export: -řídící a informační systémy pro hromadnou dopravu osob. Výroba (produkce) patent štripsy DOT LED.

Velkoobchod, maloobchod: -elektro -elektronika -domácí spotřebiče. Firma aWORLD zásobuje veškerým sortimentem značek AEG, ELECTROLUX, MOULINEX, TEFAL, ROWENTA, ETA, PHILIPS, ZANUSSI, PANASONIC, JVC, THOMSON na 150 odběratelů v Čechách i na Moravě.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Projektování elektrických ...

Prodej, eshop, velkoobchod, návrhy řešení, ralizace: - kamerové systémy - radiokomunikace - čárové kódy - SW aplikace - výškové práce - zabezpečovací systémy - systémy sledování vozidel - služby pro města a obce - hotelové wifi, televize a řešení pro nemocnice.

Výroba: výkonové kondenzátorů, kompenzační kondenzátory nízkého a vysokého napětí, kondenzátory pro výkonovou elektroniku, kondenzátory pro indukční ohřevy - zařízení, tlumivky NN, kompenzační rozvaděče NN a VN,

E-shop, internetový obchod - autosedačky, kočárky - dětské a kojenecké potřeby, oblečení - hračky. Prodej, montáž - elektrické otevírání oken a světlíků - elektrické otevírání světlíků - požární odvětrání - systémy automatického větrání Kontakt: - technik Jan Hoffmann, tel. 602 755 885, email: elektrovent@elektrovent.cz, ...

Návrhy, výroba, dodávky: - osazování a testování desek plošných spojů - elektronické díly - produktový a grafický design - 3D modelování a vizualizace.

Vývoj, výroba elektronických zobrazovacích systémů, i atypy.