Elektronická zabezpečovací signalizace, uzavřené kamerové okruhy, elektronická požární signalizace, systémy na ochranu zboží a kontroly vstupů do objektu – to jsou zařízení, která pomohou ochránit váš majetek před nežádoucím vstupem a jiným nebezpečím.

Elektronické zabezpečovací systémy ochrání váš dům
Bojíte se zlodějů a přemýšlíte jak nejlépe ochránit váš majetek? Společnost MACOM SECURITY nabízí nejrůznější elektronické zabezpečovací systémy. Zabezpečíme váš dům, chatu, malou firmu i velký objekt. Zajistíme návrh i realizaci sledovacího systému, klientům navíc poskytujeme i pozáruční servis. Chraňte svůj majetek efektivně!
Elektronické zabezpečovací systémy ochrání váš dům
Express Alarm Czech s.r.o. , bezpečnostní sytémy HIKVISION
Naše společnost Express Alarm Czech s.r.o. je autorizovaným distributorem největšího výrobce CCTV techniky na světě, firmy HIKVISION. V sortimentu bezpečnostních systémů najdete kamery IP, HD-TVI, analogové, včetně mnoha typů monitorů a videopříslušenství. Na našem e-shopu si můžete zjistit veškeré podrobné technické informace k jednotlivým ...
Express Alarm Czech s.r.o. , bezpečnostní sytémy HIKVISION
Dodávka, montáž, servis: - elektronická zabezpečovací zařízení - požární signalizace - telekomunikační zařízení. Elektroinstalační práce. Projekce, dodávka a instalace: - datové sítě (strukturované kabeláže, optické sítě, ...)

Firma TELEST, spol. s r.o. se zabývá prodejem telekomunikační techniky, telefonů, ústředen a výpočetní techniky. TELEKOMUNIKAČNÍ SYSTEMY, SÍTĚ, VYBAVENÍ. Prodej, projekce, instalace, opravy, montáž, servis. TELEKOMUNIKAČNÍ TECHNIKA: -telefonní ústředny SIEMENS, PANASONIC -koncová telefonní zařízení - STA (společné televizní antény) ...

Průmyslová elektronika: - oprava: prakticky jakýchkoliv elektronických obvodů a přístrojů - vývoj: elektronických obvodů, zařízení a systémů automatizaci. Bezpečnostní systémy: - oprava veškerých zařízení pro elektronické bezpečnostní systémy (sledovací videokamery, monitory, videorekordéry s dlouhou dobou nahrávání).

Společnost Largo Kab s.r.o. se sídlem v Olomouci působí v široké oblasti dodávek a instalací slaboproudých systémů (rozvodů) a telefonních ústředen včetně zajištění revizí. Také se zaměřuje na regulaci vytápění po celé České a Slovenské republice. Zajištění: - kompletní slaboproudé rozvody a návazná zařízení pro kanceláře, malé a středně velké ...

Projekce, montáž, servis: - zabezpečovací technika - kamerové systémy - požární systémy - GSM ovládání spotřebičů

Montáž, revize, oprava, servis: - elektronické zabezpečovací systémy - přístupové a docházkové systémy - kamerové systémy - pobočkové telefonní ústředny - televizní a satelitní rozvody

Dodavatel slaboproudých technologií Elektronické zabezpečení rodinných domů a bytů Zabezpečení průmyslových a rizikových objektů Zabezpečení firem a institucí

Služby: - elektronická ochrana majetku a osob, kamerové systémy - výroba audio - video nahrávek.

Vývoj, výroba, dodávka: - zabezpečení objektů - bezpečnostní, řídící systémy.

Internetový obchod, e-shop: - GSM alarmy - GSM GPS lokátory.

Prodej, e-shop, instalace, servis - kamerové systémy - zabezpečovací, přístupové a docházkové systémy.

Servis, montáž: - mechanické i elektronické zabezpečovací systémy - klíče, zámky, kování - trezory - generální systémy a sjednocování - elektronické přístupy.

Zabezpečovací systémy a požární signalizace.

Navrhujeme, dodáváme a servisujeme zabezpečovací prvky. Alarmy, kamerové systémy a docházkové systémy. Návrh a konzultace zabezpečení ZDARMA

Činnost - elektromontáže, elektromontážní práce - elektro revize - montáž abezpečovcí a sledovací techniky - montáž hromosvodů.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -Zemní a výkopové práce -Výroba, montáž, opravy a rekonstrukce určených dopravních zařízení Projektová činnost ve výstavbě Zámečnictví, nástrojářství Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Výroba, instalace, opravy elektrických ...

Dodávka, montáž: - elektronické zabezpečovací systémy - přístupové systémy - kamerové systémy - strukturovaná kabeláž.

Činnost: - projekce, dodávka kamerových a bezpečnostních systémů - bezpečnostními audity, konzultace.

Prodej a montáž elektronického zabezpečení bytů, telekomunikace, zabezpečovací zařízení, elektroinstalace a televizní a satelitní rozvody.

Činnost: - elektroinstalace - slaboproudé systémy - datové sítě - montáž kamerových systémů.

Vývoj, výroba a prodej pohybových a přítomnostních čidel, systémů řízení osvětlení, BUS aplikací (DALI, KNX). Inteligentní systémy řízení a automatizace budov.

Návrhy, dodávky a realizace kamerových systémů. Ozvučovací a zabezpečovací systémy. GSM zesilovače. Video projekce. Inteligentní domy. IT sítě. Docházkové systémy. Strukturovaná kabeláž. Rozvody slaboproud, silnoproud. Automatizace.

Elektroinstalační práce, elektroinstalace - motnáž zabezpečovacích zařízení - přípojky elektro - montáž hromosvodů včetně revize.

Montáže: - elektronické zabezpečovací systémy (EZS*), včetně kamerových systémů.

Prodej, servis, montáž: - televizní antény - satelitní technika - kamerové systémy - elektronické zabezpečovací systémy.