Zrcadlovky, kompaktní anebo obyčejné analogové fotoaparáty jsou neodmyslitelnou výbavou fotografa. Nezapomeňte ani na příslušenství. Zoom objektivy nebo objektivy s pevným ohniskem, clony, svítící technika dokáže udělat vaši tvorbu mnohem kvalitnější.

Prodej: -elektrospotřebiče -ledničky, pračky, TV, SAT -fotopřístroje -fotopotřeby. Služby: -výměna baterií v hodinkách -servis PC a notebooků.

E-shop: - elektronika - počítače, telefony, televize, fotoaparáty a další. Služby: - servis výpočetní a kancelářské techniky - připojení k internetu - levné mobilní volání a mobilní internet.

Prodej - digitální fotoaparáty CANON, NIKON Návrhy - firemní loga Návrhy - tiskoviny Dodávka - vlastní počítače KP SOFT - stolní PC - notebooky - servery - tiskárny OKI, EPSON - LCD monitory EIZO, NEC - komponenty Kusová výroba - počítače KP SOFT Internetové ...

Provoz e-shopu se zaměřením na zaměřením na prodej fotoaparátů, příslušení a fotografických materiálů světových značek, vč. fotografických služeb, a to jak pro amatéry, tak i pro profesionální fotografy. Nabízíme fotografické kurzy, které vedou zkušení fotografové. Součástí naší nabídky je také tisk výstavní kvality a jeho další zpracování a ...

E-shop: - počítače - notebooky - výpočetní technika - televizory - síťové prvky - herní konzole - fotoaparáty

Prodej - fotoaparáty - fotografická technika - objektivy - dalekohledy.

Služby - připojení k internetu - správa počítačových sítí - servis výpočentí techniky - návrh a realizace kamerových systémů E-shop - počítače, výpočetní technika - fotoaparáty - videokamery - mobilní telefony

Prodej - účetní software - výpočetní technika - mobilní telefony - digitální fotoaparáty - repasované náplně do tiskáren. Služby - vývoj a údržba software - správa sítí.

Prodej, maloobchod: -výpočetní a kancelářská technika -fotoaparáty -telefony

Služby: - komunikační služby (ISDN, pronájem datových linek, mikrovlnné spoje, alternativní hlasové služby) - montáž bezpečnostní systémy - návrh, dodávka, servis strukturovaná kabeláž - webdesign, grafika - reklama, marketing - ozvučení uzavřených i otevřených prostor Prodej, oprava, servis: - počítače - mobilní telefony - ...

Služby: -fotografické služby -restaurování fotografií a diapozitivů -recyklace tonerových a válcových kazet pro laserové tiskárny a kopírky -servis kopírovací techniky, PC a tiskáren. Maloobchod, prodej: -kancelářská technika -počítače -digitální fotoaparáty.

Maloobchod, prodej: -audio -video -DVD přehrávače (multimediální přehrávače) -domácí kino -digitální fotoaparáty (zrcadlovky, kompakty) -videokamery -televizory PLAZMA, LCD, LED, 3D -kompletní satelitní technika -TV stolky a příslušenství.

Fotoatelier: -zpracování foto materiálů na digitálním minilabu -tisk fotografií -reportážní a atelierovoá fotografie.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop: -digitální fotoaparáty a zrcadlovky - značek Olympus, Nikon, Sony, Fuji - videokamery - stativy - objektivy - brašny - blesky, vše pro foto. - příslušenství Hama, Lowepro, Velbon, Vanguard, Braun, Tiffen, Giottos, Tamron.

Foto-Video-DIGI Prodej: -fotoaparáty -videokamery digitální a analogové -SONY, PANASONIC, CANON -promítačky -filmy, videokazety -potřeby pro fotografy. Služby: -sběrna foto -digitální foto na průkazy.

Servis a opravy: -HTC, Apple, BenQ, Pentax, Pentacon, NCR, MIO -výpočetní technika Hewlett-Packard -výpočetní technika -digitální fotoaparáty a tiskárny. Služby: -implementace komplexních informačních systémů -projektování a realizace datových sítí. Prodej a servis: -počítače -výpočetní technika.

Distribuce: -hardware. Velkoobchod, prodej: -výpočetní technika -PC sestavy -tiskárny -fotoaparáty -počítačové komponenty.

Prodej, servis: -výpočetní technika-počítačové sestavy -digitální video na PC -digitální fotoaparáty.

Služby,prodej: -pořizování a zpracování videozáznamů -foto -výpočetní technika -zabezpečovací systém -satelitní technika.

Maloobchod, prodej: -počítače -kamery -digitální fotoaparáty. Služby: -zhotovení fotografií v digitálním minilabu -zhotovení i klasických fotografií -zhotovení fotoknihy, fotokalendářů -zhotovení barevných i černobílých fotogtrafií.

Maloobchod, prodej. záruční a pozáruční servis: -televize -audio a video technika -domácí elektrospotřebiče -vestavné spotřebiče -foto přístroje -mobilní telefony.

Maloobchod, prodej: -drogerie -foto potřeby.

Služby: -prodej a servis výpočetní kancelářské techniky -spotřební materiál -prodej her pro PC, Playstation, PSX -značková PVC a noteboky -digitální fotoaparáty a příslušenství.