Porouchaná elektronika nepatří nutně do sběrny. Opravit poškozenou techniku je možné novými i použitými náhradními díly pro lednice, pračky, sušičky, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, vysavače, rychlovarné konvice, trouby, sporáky či pro pracovní nářadí.

Dodavatelský program byl zpočátku soustředěn spíše na nabídku komponentů, postupně byl však rozšířen například o lasery nižších a středních výkonů, femtosekundové laserové systémy, modulární zesilovače signálu, přístroje pro měření a diagnostiku laserového záření, větší laserové systémy včetně systémů pro značení a mikroobrábění, mikropolohovací ...

Firma Technik partner s.r.o. : 1. Oficiální obchodní zastoupení německé firmy PTR MESSTECHNIK GmbH v oblasti kontaktních hrotů, svorkovnic do PCB a svorkovnic na DIN lišty pro Českou a Slovenskou republiku : - kontaktní hroty na elektrické testování - spínací kontaktní jehly - pneumatické kontaktní kolíky - koaxiální kontaktní hroty - ...

Dodávka: - pájecí zařízení pro klasickou, smíšenou a povrchovou montáž - antistatické materiály

Elektrotechnický velkoobchod: -průmyslová automatizace -bytové rozvody -elektroinstalační materiál -kabely -programovatelné automaty -snímací a regulační technika. Výroba: -rozvaděče.

Výroba,instalace,opravy: -elektrické stroje a přístroje.

Montáž,servis,prodej: -přímotopné teplovodní elektrokotle -kabelové rozvody -veřejné osvětlení -komfortní podlahové vytápění. Velkoobchod,maloobchod,prodej: -elektromontážní materiál. Opravy montáže: -elektroinstalace -spotřebiče. Zajištění prací včetně materiálu a revize.

Servis a oprava elektronika,spotřebiče: -TV,televize -video,audio -kancelářská technika -domácí elektrospotřebiče. Záruční servis: -SHARP,CASIO,MASCOM. Výroba polotovarů pro výrobu DPS plošných spojů,plošné spoje fotocestou. Výroba elektrosoučástky.

Prodej i zásilková služba: -náhradní díly planžeta, fólie, přívodní šňůra na holící strojky, filtry fritéz, presso, kávovarů, hadice a sáčky vysavačů, nádoby šlehačů, robotů, mixerů -příslušenství k uvedeným značkám. Prodej, náhradní díly, oprava, servis: -elektrické spotřebiče pro domácnost -žehlička -roboty -kávovary -pressa ...

Výroba: -transformátory: - jednofázové - jednofázové výkonové - trojfázové - trojfázové výkonové - jednofázové oddělovací ochranné neodolné proti zkratu pro napájení v místnostech pro lékařské účely - trojfázové oddělovací ochranné neodolné proti zkratu pro napájení v místnostech pro lékařské účely - olejové distribuční ...

Výroba: -elektrické stroje, přístroje -elektronická zařízení pracující na malém napětí -výroba elektrického vybavení Montáž, testování elektroniky -osazování PCB na SMT lince.

Datum zániku:02.12.2014 Výroba, prodej, instalace, oprava, servis: -elektronická zařízení -dodávka a montáž přepěťových ochran pro datové, telekomunikační, počítačové, měřící a napájecí sítě a vedení, zn. Saltek, Dehn Poradenská a školící činnost. Projekce a montáže hromosvodů dle nově platné normy.

Výroba: -elektronické součástky -LCD monitory a televize.