Porouchaná elektronika nepatří nutně do sběrny. Opravit poškozenou techniku je možné novými i použitými náhradními díly pro lednice, pračky, sušičky, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, vysavače, rychlovarné konvice, trouby, sporáky či pro pracovní nářadí.

Chladservis VaRa, spol. s r.o.
Potřebujete opravu chladničky, mrazničky, myčky nebo pračky? Spolehlivá firma Chladservis VaRa, spol. s r.o. v Brně vám zajistí kompletní a profesionální autorizované servisní a obchodní služby v oboru chlazení, plyn a elektro. Také poskytujeme záruční a pozáruční servis bílé techniky, spotřební elektroniky, varné a topné techniky, malých, velkých ...
Vývoj, realizace, distribuce: - elektronické komponenty v oblasti průmyslové elektroniky.

Výroba, montáž: - montujeme spínače a kabely pro automobilový průmysl - spínače a termostaty do domácích spotřebičů. Prodej: - auta, auto - nákladní přívěsy.

Společnost Aku Energy s.r.o. výzkum, vývoj, výrobu a prodej různých druhů baterií, akumulátorů a nabíjecích zařízení.

Výroba, prodej, servis. Vývoj, výroba: -elektronika -kabely, kabeláž -technologická zařízení -náhradní díly pro technologie -navíjení cívek a transformátorů -osazování-klasická montáž, SMD, REFFLOW. Oprava, generální opravy: -technologie pro elektrovýrobu (navíjecí stroje, příslušenství) -stříhací stroje.

Výroba a dodávka elektronických součástek - elektrické konektory, kabely a dráty.

Společnost Mag 45, s.r.o. je poskytovatel logistických služeb a dodavatel dílů pro hightech průmysl a elektrotechnický průmysl - dodávka nástrojů, obráběcí, ruční - spojovoací materiály - ochranné pomůcky.

Velkoobchod, dodávky, inženýrink, zprostředkování projektů a montáže. Distributor s přidanou hodnotou v oblasti datových a telekomunikačních sítí. V sortimentu najdete vše potřebné pro vaše sítě - od zásuvek a kabelů přes aktivní prvky po systémy pro management sítě. Nabídka pokrývá potřeby všech typů zákazníků - od domácích uživatelů přes podniky ...

Digitalpower spol. s r.o. prodává náhradní baterie do mobilních zařízení, notebooků a fotoaparátů.

Elektroopravna, oprava, opravy, servis -domácí spotřebiče všech značek. Prodej -náhradní díly.

Naše společnost PERFEKT SERVIS spol. s r.o. Brno se zabývá opravami, servisem domácích spotřebičů. Velkoobchod, maloobchod, prodej, eshop, sklad, servis, oprava. Provozní doba sklad náhradních dílů+ výdej opravených výrobků: Po-Pá : 8:00 hod - 17:00.hod.

Výroba: -plošné spoje -výrobní podklady -osazování.

Výroba, prodej: - ovládací prvky řady PEGASUS - vybavení pro jeřábovou techniku - revizní jízdy pro výtahovou techniku - výkonové odpínače - vačkové přepínače - nožní spínače.

Výroba nízkoproudá elektrická zařízení, komponenty pro finální výrobce spotřební elektroniky a počítačů. Dceřinná společnost japonského nadnárodního koncernu.

Výroba, dodávka, oprava, servis: -spínací přístroje vnitřní, venkovní 6-35kV (odpojovače, odpínače) -plastové izolátory -dálkově ovládané úsečníky -zapouzdřené rozvodny 110kV -testery vypínačů VN -trakční odpojovače 1-3kV -úřední ověřování přístrojových transformátorů -zkušebnictví VN, NN. Poradenství: -ekonomické.

Prodej baterií, nabíječek ověřených značek: - baterie všeho druhu, nabíječky - pouzdra, power banky, gripy.

Velkoobchod, distribuce, odběr elektrobaterií

Vývoj, výroba a prodej elektroniky: - GSM komunikátory - elektronické stavebnice a moduly - elektronické signalizátory pro rybáře - prvky zabezpečovací techniky - kamery, kamerové systémy - detektivní a sledovací technika - lapače hmyzu a plašiče zvěře - LCD monitory - dálkové ovládání.

Jsme elektro specialisté sítě Euronics. Nabízíme kompletní sortiment domácích elektrospotřebičů, elektroniky a počítačové techniky.

Výroba: -desky plošných spojů -1 vrstvý plošný spoj -2 vrstvé plošné spoje -multilayer - do 16 vrstev -materiály FR4, FR5, P97, G200, ThermalClad, aj. -minimální spoj/izolace/vrták 0, 1/0, 1/0, 1mm -slepé a pohřbené otvory -nepájivá maska - různé barvy -HAL bezolovnatý, chemické cínování, chemické, galvanické zlacení -sítotiskové služby ...

Prodej baterie pro elektroniku. Baterie a akumulátory. Kamery do auta, paměťové karty a jiné.

Realitní kancelář. Grip baterie.

Projekce elektro, systémy měření a regulace, MaR, ASŘTP. Dodávky instrumentace a montážní materiál. Poradenská činnost. Inženýrská, koordinační a projekční činnost: -komplexní realizace v oborech: silnoproud, slaboproud, měření a regulace, řídící systémy, ASŘTP -akreditovaný zástupce firmy Danfoss v oblasti návrhů, montáží a uvádění do ...

Automatizované systémy technologických procesů. Vývoj, výroba, realizace, zaškolení, servis, opravy: -průmyslová elektronika -řízení jednoúčelových strojů -řídící jednotky -řídicí systémy -zakázková výroba speciálních zařízení -plošné spoje -HW, SW (hardware, software) -zakázkové klávesnice. Modernizace a repase automatických ...

Internetový obchod, e-shop, eshop: - baterie do fotoaparátů, videokamer, mobilních telefonů, do notebooků.