Porouchaná elektronika nepatří nutně do sběrny. Opravit poškozenou techniku je možné novými i použitými náhradními díly pro lednice, pračky, sušičky, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, vysavače, rychlovarné konvice, trouby, sporáky či pro pracovní nářadí.

Výroba: -komponenty pro domácí spotřebiče.

Výroba - uhlíkové filtry do automobilů - uhlíkové filtry do zemědělských strojů Prodej uhlíkových filtrů do traktorů a os. automobilů. Prodej filtrů do elektro spotřebičů.

Výroba: -reproduktorové soustavy -montáž reproduktorů -unikátní audio systémy

Výroba, vývoj, montáž: - elektrokomponenty a kabelové systémy (elektrosystémy), zejména pro návěsy a přívěsná vozidla. Produkty: - ABS zásuvka, zástrčka, šroubovité vedení - svorkovnicové skříně - kabelové spojky, plastové díly, diodové moduly - modulární propojovací kabelové systémy.

Velkoobchod, e-shop: - LED světelné zdroje - nabíječky, baterie, adaptéry - přislušenství pro notebooky, smartphony, foto, akunářadí

Prodej: - elektroinstalační materiál - drobné elektro spotřebiče - žárovky - svítidla - baterie - kamerové, zabezpečovací, dorozumívací systémy - LED osvětlení. Najdete nás na adrese: Frýdecká 1094, 739 32 Vratimov

Společnost Capital Refractories s.r.o. se sídlem v Šenově u Ostravy se zabývá výrobou, prodejem a opravou průmyslové žáruvzdorné keramiky. Také vyrábíme žárobetonové tvarovky, keramická jádra, vyzdívky a jiné žárovzdorné materiály. Tyto výrobky najdou uplatnění v řadě odvětví, jako jsou slévárny, ocelárny, spalovny, ale i keramika a domácí ...

Výroba, prodej: - průmyslových baterií na bázi Ni-Cd a Li-ion

Pobočka. Maloobchod, prodej: - elektronika, součástky - měřící přístroje - elektroinstalační materiál - příslušenství audio/video.

Prodej, maloobchod, velkoobchod, dovoz: -elektronické součástky -měřicí přístroje -nářadí -audio, video příslušenství.

Oprava, servis: - pračky, myčky, sporáky, mikrovlné trouby. Maloobchod, velkoobchod, prodej: - náhradní díly.

Vývoj a výroba elektronických zařízení: -řízení tepelných zářízení a domácí elektronika: -řízení tepelných zásobníků a teplovodních kotlů -teplotní čidla -ovládací systémy masážních van -zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu: -ELBC (identifikační zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu) -EVA ...

Výroba, vývoj: - elektronická zařízení do nákladních a osobních vozů, automobilů TATRA - elektronické regulátory - elektronické jednotky - měniče napětí - korektory prosvětlení ovladačů - adaptéry signálů - filtry alternátorů - komparátory palivových rezerv - testovací a diagnostická technika.

Výroba, distribuce, velkoobchod, prodej, dovoz, import: - baterie - akumulátory - úsporné žárovky - světelné zdroje - svítilny - nabíječky - držáky na LCD/Plazma TV - monitory - digitální média - baterie do naslouchadel.

Pobočka. Prodej, maloobchod, velkoobchod, e-shop: - baterie - akumulátory - nabíječky, nabíječe - svítilny - zdroje.

Pobočka. Prodej, servis, oprava, velkoobchod, maloobchod: - alkalické, trakční akumulátory SAFT - průmyslové Ni-Cd baterie FERAK - olověné akumulátory.