Porouchaná elektronika nepatří nutně do sběrny. Opravit poškozenou techniku je možné novými i použitými náhradními díly pro lednice, pračky, sušičky, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, vysavače, rychlovarné konvice, trouby, sporáky či pro pracovní nářadí.

KLUC - ELEKTROMATERIÁL s.r.o.
Společnost KLUC - ELEKTROMATERIÁL s.r.o. se pohybuje na trhu s elektroinstalačním materiálem již od roku 1990. Máme tým kvalifikovaných elektrikářů, kteří Vám rádi poradí s výběrem i instalací zboží. Nabízíme řezání kabelů na míru, přípravu zboží dle požadavků zákazníka předem, fakturaci zboží po delším časovém úseku, možnost zapůjčení většího ...
SKYBERGTECH s.r.o. EMC, EMF
Firma SKYBERGTECH s.r.o. je založena na tradici již od roku 1992 a zkušenostech v oboru elektromagnetické kompatibility a elektromagnetického pole. Oblasti: - elektromagnetická kompatibilita - EMC, EMF Produkty: Sinusové filtry pro měniče kmitočtu, dU/dt filtry. Odrušovací filtry do proudu 2500A - jednofázové, třífázové, filtry s ...
TRW Autoelektronika s.r.o. je výrobcem plastových a kovových spínačů a elektronických modulů pro automobilový průmysl v různých modifikacích, podle: - funkce (ovládání světel, zrcátek, oken, topení) - způsobu ovládání (tlačítkové, otočné) - určení (osobní, nákladní vozy) - materiálu (převážně kovové, plastové) - umístění (kokpit, motor. ...

Montáž dodávka, realizace a servis UPS. Profesionální servis. Prodej servis montáž záložních zdrjů UPS. Práce renovace - repase aku baterií do aku vrtaček, šroubováků, nářadí, vysavačů, elektrokol, golfových vozíků atd.

Internetový obchod, e-shop: - vodní filtry do chladniček, kávovarů, konvic.

Servis a opravy: -elektrospotřebiče -elektromotory všechny typy vibromotory, víceběhové -motory pro všechny typy praček, do stěračů, topení -transformátory -alternátory -cívky -nabíječky -elektromagnetické spojky, brzdy -svářecí přístroje, agregáty -GO čerpadla: ponorná NDMU, NSMU, KDSU, GFMU, GFHU /PIBA/, ...

Plošné spoje, návrh, výroba, osazování: - zpracování výrobních podkladů z všech návrhových systémů.

Vývoj, výroba, dodávka: - osazené desky plošných spojů - kabeláž, kabely - elektronika.

Dodávka, prodej - komponenty pro výrobu osvětlovacích těles a svítidel - světelné kondensátory - systémy řízení osvětlení HELVAR

E-shop: - svítilny - baterie - nabíječky - domácí elektrospotřebiče - žárovky

Provádíme: - zpětný odběr baterií a akumulátorů - zajistíme jejich likvidaci - zpětný odběr a likvidace obalů - odběr baterií a akumulátorů - umístěním odběrových nádob u obchodních partnerů.

Naše služby: - komplexní dodávky elektro na klíč - rekonstrukce, investiční dodávky, engineering - řízené pohony a frekvenční měniče - průmyslová automatizace.

Dodávka a montáž: - přístroj měření a regulace silnoproudu Výroba: - měnič - zdroj napětí - odpojovač - kabel - redukce - rozvaděč - usměrňovač - nabíječ.

Výroba, prodej: - akumulátory a baterie.

Služby: -třídění, kontroly a úpravy dílů a výrobků v automobilovém průmyslu a velkosériové výrobě -výroba a montáže v kooperaci -zastupování zákazníků při řešení kvalitativních problémů v rámci dodavatelsko odběratelských vztahů -interní audity a audity u dodavatelů -držitel certifikátu ISO 9001:2000.

E-shop: - domácí i speciální elektrospotřebiče - náhradní díly do domácích spotřebičů.

Prodej: -baterie, akumulátory.

Systémy rozváděčových skříní, průmyslové skříně, malé rozváděče, montážní systémy pro elektroniku, klimatizace skříní, chlazení, rozvod proudu, sběrnicové systémy, NN sběrnice, přenos dat, venkovní skříně, 19" racky, datové rozváděče, ovládací panely, informační kiosky, telekomunikační skříně.

Prodej, servis: -elektrospotřebiče. Prodej: -náhradní díly -příslušenství.

Vývoj,výroba a prodej průmyslové elektroniky,programovatelných logických automatů,DC/DC konvertorů, převodníků,polovodičových relé.

Elektrotechnický velkoobchod: -průmyslová automatizace -bytové rozvody -elektroinstalační materiál -kabely -programovatelné automaty -snímací a regulační technika. Výroba: -rozvaděče.

Montáž,servis,prodej: -přímotopné teplovodní elektrokotle -kabelové rozvody -veřejné osvětlení -komfortní podlahové vytápění. Velkoobchod,maloobchod,prodej: -elektromontážní materiál. Opravy montáže: -elektroinstalace -spotřebiče. Zajištění prací včetně materiálu a revize.