Prodej a servis výpočetní techniky, počítačů a příslušenství do domácností i kanceláří nabízí výkonné pracovní i herní sestavy, nenáročné domácí počítače a doplňky jako klávesnice, myši, reproduktory, tiskárny, webkamery, síťové prvky a další produkty.

Maloobchod, prodej, zásilková služba, internetový obchod: -hry pro počítače -výukové programy, encyklopedie a multimédia pro děti i dospělé -hry a hardware pro konzole Playstation, Nintendo -joysticky, volanty a další herní doplňky SONY, Logitech, Logic 3, Saitek -počítače a jednotlivé komponenty pro PC. Další ...

Maloobchod: -originální a vhodné dárky pro děti -elektronické stavebnice a hlavolamy -hry pro Xbox 360, Playstation, PC a další herní platformy.

- servis počítaců, notebooků, tabletů i dalších mobilních řešení - návrh a realizace počítačových sítí - správa serverů a počítačvých sítí - kamerové systémy - vpn sítě, metalické, optické, bezdrátové - outsourcing

E-shop, eshop: - specialista na elektro - kvalitní domácí spotřebiče - fotoaparáty - počítače - domácnost - zahrada, dílna - sport......

Prodej výpočetní techniky. Poradenství: -daňové -právní -podnikatelské. Účetnictví a kontrola. Výzkum trhu a veřejného mínění.

Prodej a servis výpočetní techniky: -počítače, notebooky a PDA, servery, komponenty, periferie, síťové prvky -software, navigační zařízení -spotřební materiál -spotřební elektronika -přestavby, opravy, rekonstrukce počítačů -poradenské služby ohledně programů na zpracování dat.

Činnost: -montáž a stavba nových PC dle přání uživatele, -oprava a repasovaní stávajících PC, -prodej a servis veškeré výpočetní techniky do 24 hodin, -poradenství v oblasti hardware i software, -tvorba webových aplikací, -design, návrhy a tisk vizitek, tvorba reklamních CD a DVD, -reklamní návrhy tiskovin, firemní letáčky atd.

Maloobchod, prodej, servis: -výpočetní technika -počítače (PC) -mobilní telefony -digitální technika -notebooky -internet pro veřejnost -zřízení ISDN, ADSL, HTS* -UPC televizní programy -bezdrátové připojení k internetu -internetový obchod.

Oprava, servis i pozáruční: -počítače, monitory, tiskárny, notebooky, kopírky, faxy -kancelářská a telekomunikační technika. Služby: -přestavba, modernizace počítačů -instalace počítačových sítí -připojení k internetu -webhosting -instalace ISDN -vývoj elektronických zařízení. Bazar, komisní prodej: -repasovaná výpočetní ...

Služby: - vizualizace v oblasti architektury, designu, dovozem a distribucí systémů pro CAD/CAM: -CAD/CAM systémy RHINOCEROS -CAM systém pro obrábění a frézování (počítačové generování dráhy nástroje) -3D grafika a 3D modelování.

Výroba a oprava: -elektrické zařízení -server -osobní počítač.

Komplexní dodávky informačních technologií do oblastí: -informatika, výpočetní, kancelářská a telekomunikační technika. Dodávky informační technologie (IT) na klíč pro firmy, podnikatele i soukromé osoby: -Internet/Intranet -hardware-síťové a serverové technologie, výpočetní a kancelářská technika, kompletní sortiment zboží, ...

Prodej a servis výpočetní technika, PC. Správa počítačových sítí, sítě-platforma MS Windows Server. Tvorba datových sítí od počátečního návrhu až po zajištění realizace.

Prodej - počítačová technika, spotřební materiál. Servis - PC, notebooky, tiskárny, správa, software. Správa datové sítě.

Specializovaný internetový obchod s výpočetní technikou: -počítače, notebooky -ACER, HP, LENOVO, ASUS, SONY, TOSHIBA aj. -LCD monitory, tiskárny, skenery (scanery) -reproduktory -PC komponenty a periferie ve více než 15.000 položkách -software -přehledný výběr zboží -online stav skladu -dodání v rámci celé ČR -e-shop.

Služba škole: -zásobování škol školními pomůckami. Prodej: -školní pomůcky a zboží -papír, psací potřeby -sportovní potřeby -nábytek -čistící prostředky -učebnice. Další služby: -správa počítačových sítí, sítě -půjčování stroje na broušení parket a mytí linolea -prodej ISIC karty-Brno -prodej programy Microsoft v rámci ...

Maloobchod, prodej: -počítače -výpočetní technika -e-shop.

Komplexní služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní a kancelářské techniky hot line. Prodej, instalace, provoz: -počítačové sítě -výpočetní a kancelářská technika -příslušenství, komponenty a spotřební materiál. Služby: -konzultace, instalace -oživení a správa systému -záruční i pozáruční servis, oprava celého našeho ...

Prodej - výpočetní technika Výroba www stránek Instalace a údržba - operační systémy WINDOWS 7, WINDOWS SERVER 2008 R2 Správa sítí.

Dodávka, obchod, prodej, servis i pozáruční: -osobní počítače (PC), notebooky -servery -dodávky komponentů pro počítače -tiskárny Služby: -tvorba www stránek -správa počítačových sítí, outsoursing.

Projekce, realizace, prodej, provoz, opravy počítačové sítě a počítače: -budování sítí, sítě LAN i WAN -kabeláže -počítače PC FUJITSU -tiskárna, tiskárny -hardware -software -e-shop -CITRIX -Tenký klient -kompletní servis IT.

Servis, prodej výpočetní techniky: -počítače -notebooky -mobilní telefony -digitální fotoaparáty Servis: -počítače -návrh a instalace sítí.

Servis a prodej IT Datové služby Inženýrské služby Vývoj software

Profesionální oboustranné multioborové překladové slovníky pro Windows.

Prodej a distribuce: -kancelářské potřeby a stroje -xero papíry, kalendáře a diáře, tiskopisy -studio grafických papírů, grafické papíry firmy Grafilit a naší vlastní nabídky (vhodné pro tiskárny, reklamní agentury, copycentra, domácí a kancelářské tiskárny, výtvarníky, školy) -kancelářské a školní potřeby -kancelářské stroje, spotřební ...