Prodej a servis výpočetní techniky, počítačů a příslušenství do domácností i kanceláří nabízí výkonné pracovní i herní sestavy, nenáročné domácí počítače a doplňky jako klávesnice, myši, reproduktory, tiskárny, webkamery, síťové prvky a další produkty.

Komplexní služby v oblasti IT: - komplexní správa IT prostředí malých a středních firem od návrhu, vlastní realizace a následného servisního plánu - proaktivní dohled nad prostředím - specializace se na technologie Microsoft Server a cloudové služby na bázi Office 365 a MS Azure.

Prodej, servis: -výpočetní technika. Počítačové aplikace programování.

E - shop a servis: - pokladní systémy - mobilní telefony - výpočetní technika - pokladní systémy - mobilní telefony

Prodej, e-shop: - renovované tonery - kompatibilní tonery - originální tonery - kompatibilní inkousty - originální inkousty. Renovace kazet, tonerů.

Projektová činnost ve výstavbě Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Oceňování majetku pro - věci nemovité -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Výroba stavebních ...

Dodávka, montáž, servis: - počítače - výpočetní technika - software Instalace sítí LAN/WAN.

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Naše společnost DI-ELCOM, s.r.o. se sídlem v Plzni se specializuje na prodej, montáž a poskytování servisu měřicí i regulační techniky či řídicích systémů. Projektujeme a instalujeme regulované pohony. - měřicí a regulační systémy - frekvenční měniče, rozběhové členy pro el.motory - řídicí systémy technologických procesů - zdroje, ...

Výroba, prnájem: - dotykové kiosky, terminály. Služby: - návrh, vývoj, implementace software - DTP studio, grafika.

Služby: - autoelektro servis - chiptuning. Oprava, servis: - televize - audio, video - počítače. Montáž, servis: - antény.

Prodej, e-shop - stolní počítače - notebooky - tablety, čtečky - pokladní systémy - tiskárny. Servis, opravy - výpočetní technika - PC. Služby - inteligentní domy, elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy.

Služby: - zakázkový vývoj webových, mobilních a desktopových aplikací - správa serverů

E-shop, bazar, oprava, servis: - počítače - výpočetní technika - komponenty

Služby - výroba reklamy - razítka - tisk - hosting - správa sítí - internetové připojení. Prodej - PC sestavy - notebooky - monitory - tiskárny.

Služby: - správa datových sítí - webdesign - tvorba aplikací, redakčních systémů

E-shop: - elektronika - mobilní telefony - počítače, výpočetní technika - chladničky, pračky, myčky, sušičky - malé spotřebiče

Maloobchod, e-shop: - handsfree sady. - GPS navigace. - antiradary. - zabezpečení vozidel. - zabezpečení objektů: - elektronické zabezpečovací systémy. - kamerové systémy. E-shop: - počítače. Služby: - chiptuning.

Servis, oprava, údržba: - počítače, výpočetní technika.

Prodej, maloobchod, oprava, servis: -výpočetní technika

Oprava, servis: - počítače, výpočetní technika.

IT Servis - opravy a údržba počítačů, notebooků - správa a údržba Windows Server - správa a realizace počítačových sítí LAN, WIFI - strukturované kabeláže - tvorba webových stránek a internetových obchodů.

Opravy, servis počítačů - odvirování - instalace hardware a software. Montáž zabazpečovacích a kamerových systémů.