Výpočetní technika v kanceláři zahrnuje osobní i přenosné počítače, tiskárny, skenery, faxy a kopírovací zařízení, dále pak tablety, telefony, překladače, kalkulačky, laminátory, skartovací stroje, sešívačky, popisovače a různé typy databází.

Prodej hardware, software, telefony, digitální technika.

Obchod, prodej, servis záruční i pozáruční: -kopírovací stroje -kontrolní pokladny -tiskárny (renovace tonerových cartridgí) -telefony, faxy -kalkulátory -digitální váhy -etiketovací kleště -skartovací stroje -spotřební materiál (náplně, cartridge, tonery, datová média, pásky do psacích strojů, pásky do pokladen, klávesnice, ...

Levná výpočetní technika a komponenty. Web, správa sítí.

Prodej‚velkoobchod, dodávka, servis: -učební pomůcky a potřeby pro všechny typy škol pro předměty: -Fyzika -elektřina, elektronika, mechanika, optika, laserová optika, termodynamika a jiné -Matematika (počítadla, počítadlo) -Anatomie - kostra, lebka, torzo a jiné -mikroskopy -audio a video pomůcky: -zpětné a ...

Výhradní distributor produktů společnosti Altium - software i hardware, včetně kompilátorů dceřinné společnosti TASKING v České i Slovenské republice.

Nabízím bezdrátové telefony, faxy a příslušenství.

Prodej spotřební elektronika: -bílá technika-pračka, myčka (BOSCH, SIEMENS, ZANUSSI, MORA -mobilní telefony-T-MOBILE, GO, -počítače Fujitsu Siemens -monitory, komponenty -svítidla, foto, kuchyňské výrobky -elektroinstalační materiál.

Kompletní podpora malým a středním firmám v oblasti IT. Prodej hardware, software, domén. Kompletní služby HW, SW, web, mail. Instalace serverů, tvorba aplikací na míru. Tvorba webu. Kompletní správa sítí se servery WINDOWS.

Informační technologie - IT: - připojení k internetu, správa sítě, serverů a pracovních stanic - informační systémy, vývoj softwarových produktů - webové prezentace, loga, flash animace, webová grafika - návrh a realizace sítí, analytické a poradenské služby - dodávky hardware a software dle požadavků a potřeb zákazníka.

Zastoupení ACER pro ČR, servisní centrum. Prodej, servis: - počítače - počítačové sestavy - notebooky - pracovní stanice - tablety - mobilní telefony.

Prodej, servis: - internetový prodej mobilních telefonů, výpočetní techniky a digitálních fotoaparátů.

Prodej: -počítače, -notebooky -servery -monitory -projektory -tiskárny -skenery -klimatizace.

Služby: - restaurační a hotelové pokladní systémy - kamerové systémy - servis počítačové techniky.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop, internetový obchod: - výpočetní technika - počítače - datové sítě. Oprava, servis: - výpočetní technika, počítače. Instalace, montáž: - připojení k internetu.

Autorizovaný prodejce APPLE COMPUTERS, ADOBE, TEKTRONIX BY XEROX, MACROMEDIA, HANDSPRING. Služby: -prodej hardware, software-počítače -poradenství a konzultace v oblasti DTP*, PRE-PRESS, PRESS a VIDEA -návrh, realizace a správa síťových řešení (na bázi APPLE I PC) -bezdrátové sítě (AirPort, WiFi) -oprava, servis počítačů, ...

Prodej: -hardware, software, kancelářská technika. Servis, opravy, oprava: -počítače a příslušenství -tiskárny, tiskárna i monitory Po dobu opravy zapůjčíme náhradní zařízení. V naší firmě dostanete pouze legální software. Kopírování, skenování, webdesign, grafika.

Prodej, opravy a servis: -kancelařská a výpočetní technika -počítače PC -notebooky -kopírovací stroje, kopírka, kopírky SHARP -mobilní telefony -kalkulátory, organizátory -registrační pokladna, pokladny -psací stroje -tiskárna, tiskárny -hardware -periferie a příslušenství -software.

Prodej, servis: -výpočetní technika -počítač PROG4 SCHOOL -zvukové karty -grafické karty -klávesnice+myš -UPGRADE -výroba navštívenek a tisk na špičkové laserové tiskárně (10 Kč stránka) -tvorba www stránek (prezentací) -pokročilé grafické návrhy -zálohování dat -plnění cartridgí (cartridge). Bazar PC -použité, ...

Prodej a servis výpočetní a zabezpečovací techniky. Správa a údržba PC sítí. Tvorba WWW stránek, web. Prodej: -komponenty -Čtečky karet, Grafické karty, Chladiče a ventilátory, Mediální přehrávače, Mechaniky, Paměti, PC skříně a zdroje, Pevné disky a rámečky, Procesory, Řadiče, Střižny, videaTV/FM tunery, Základní desky, ...

Prodej: - nové a repasované velkoformátové tiskárny - spotřební materiál pro veškeré námi dodávané zařízení. Opravy, zaruční i pozáruční servis: - tiskové plottery Hewlett Packard - řezací plottery.

Prodej, servis, oprava i pozáruční, repase: -značková výpočetní technika, hardware: -značky OKI COMPAQ, HEWLETT-PACKARD, EPSON, STAR -počítače, monitory, tiskárny, modemy, síťové karty, skenery, záložní zdroje -programové vybavení, software: -MICROSOFT, LOTUS, BORLAND, NOVELL, ADOBE -instalace -speciální na zakázku ...

Poskytujeme připojení k WIFI síti. Služby: -svařování optických vláken -tvorba webových stránek -zámečnická výroba -zabezpečovací systémy -VOIP telefonie -servis a prodej PC.

Prodej a montáž - LED obrazovky Servis - LED obrazovky Dodávka - prezentační a projekční technika Pronájem - prezentační a projekční technika.