Výpočetní technika v kanceláři zahrnuje osobní i přenosné počítače, tiskárny, skenery, faxy a kopírovací zařízení, dále pak tablety, telefony, překladače, kalkulačky, laminátory, skartovací stroje, sešívačky, popisovače a různé typy databází.

Pronájem a prodej prezentační techniky.

Jsme značka alternativních tonerů společnosti KAST. Prodej, e-shop: - kancelářská technika - spotřební materiál pro tiskárny a kopírky Nabízíme pronájem a servis tiskových zařízení Renovace tonerů

Prodej výpočetní techniky. Poradenství: -daňové -právní -podnikatelské. Účetnictví a kontrola. Výzkum trhu a veřejného mínění.

Prodej a servis výpočetní techniky: -počítače, notebooky a PDA, servery, komponenty, periferie, síťové prvky -software, navigační zařízení -spotřební materiál -spotřební elektronika -přestavby, opravy, rekonstrukce počítačů -poradenské služby ohledně programů na zpracování dat.

Činnost: -montáž a stavba nových PC dle přání uživatele, -oprava a repasovaní stávajících PC, -prodej a servis veškeré výpočetní techniky do 24 hodin, -poradenství v oblasti hardware i software, -tvorba webových aplikací, -design, návrhy a tisk vizitek, tvorba reklamních CD a DVD, -reklamní návrhy tiskovin, firemní letáčky atd.

Výhradní zastoupení-ZWECKFORM -ČR, SR. Etikety, fólie, papír pro: -laserové tiskárny -kopírky -jehličkové a inkoustové tiskárny. Popisový software včetně čarového kódu. Design. Papír. Propisoty. Ozdobné samolepky. Vázané formuláře pro podnikatele. Prodej, maloobchod: -textil, oděvy. Cestovní kancelář tel.:516432167.

Maloobchod, prodej, servis: -výpočetní technika -počítače (PC) -mobilní telefony -digitální technika -notebooky -internet pro veřejnost -zřízení ISDN, ADSL, HTS* -UPC televizní programy -bezdrátové připojení k internetu -internetový obchod.

Oprava, servis i pozáruční: -počítače, monitory, tiskárny, notebooky, kopírky, faxy -kancelářská a telekomunikační technika. Služby: -přestavba, modernizace počítačů -instalace počítačových sítí -připojení k internetu -webhosting -instalace ISDN -vývoj elektronických zařízení. Bazar, komisní prodej: -repasovaná výpočetní ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej, internetový obchod: - výpočetní technika, - spotřební elektronika, - spotřební materiál.

Internetový obchod, e-shop, prodej: - kancelářská technika - kancelářské potřeby, papíry - školní batohy a vybavení - drogerie - a především obalové a skladovací materiály, např. klopové krabice, kontejnery, vlnité lepenky, poštovní krabičky, proložky a hrany, pěnové, stretch, krycí a potravinářské folie, vázací a lepící pásky, transportní a ...

Prodej, leasing, instalace, montáž, servis, oprava: -kancelářská technika: -kopírovací, psací a průtiskové stroje Risograph -faxy -řezačky a skartovače IDEAL -klimatizační jednotky -barevné, černobílé tiskárny OKI.

Elektronické hlasovací systémy, použití: -konference -interaktivní tréninky -motivační setkání -stánkové animace na veletrzích -valné hromady akcionářů -soutěže.

Komplexní dodávky informačních technologií do oblastí: -informatika, výpočetní, kancelářská a telekomunikační technika. Dodávky informační technologie (IT) na klíč pro firmy, podnikatele i soukromé osoby: -Internet/Intranet -hardware-síťové a serverové technologie, výpočetní a kancelářská technika, kompletní sortiment zboží, ...

Smluvní partner produktů značky ARMOR. Velkoobchod, maloobchod, produkty: -spotřební materiál ARMOR -barvící kazety pro jehličkové tiskárny -inkoustové náplně -laserové tonery -tonery pro kopírovací stroje -termotransferové fólie pro faxy -termotransferové fólie pro průmyslové využití -doplňky výpočetní techniky (myši, klávesnice, ...

Vývoj, výroba a distribuce: - 3D tiskárny, tedy přístroje pro výrobu trojrozměrných plastových modelů a prvků podle jejich digitální 3D předlohy (tzv.„3D tisk“ nebo „rapid prototyping“). Zároveň provozujeme 3D tiskové centrum, kde je možno si nechat model vytisknout a kde Vám funkci 3D tiskárny rádi předvedeme.

Prodej a servis výpočetní technika, PC. Správa počítačových sítí, sítě-platforma MS Windows Server. Tvorba datových sítí od počátečního návrhu až po zajištění realizace.

Prodej - počítačová technika, spotřební materiál. Servis - PC, notebooky, tiskárny, správa, software. Správa datové sítě.

Velkoobchod elektroinstalační materiál, telekomunikační technika, rozvoz i poštou na dobírku: -telefonní ústředny, přístroje, kancelářská technika PANASONIC, SIEMENS, TESLA, MINOLTA -kabelové skříně, rozvody, spojky a závěry pro telekomunikace -instalační materiál pro telekomunikace, t elefonní zásuvky, vidlice, konektory ...

Specializovaný internetový obchod s výpočetní technikou: -počítače, notebooky -ACER, HP, LENOVO, ASUS, SONY, TOSHIBA aj. -LCD monitory, tiskárny, skenery (scanery) -reproduktory -PC komponenty a periferie ve více než 15.000 položkách -software -přehledný výběr zboží -online stav skladu -dodání v rámci celé ČR -e-shop.

Prodej, oprava, servis: -přístroje, zařízení pro archivaci písemností -kancelářské potřeby.

Maloobchod, prodej: -počítače -výpočetní technika -e-shop.

Komplexní služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní a kancelářské techniky hot line. Prodej, instalace, provoz: -počítačové sítě -výpočetní a kancelářská technika -příslušenství, komponenty a spotřební materiál. Služby: -konzultace, instalace -oživení a správa systému -záruční i pozáruční servis, oprava celého našeho ...

Dodávka, obchod, prodej, servis i pozáruční: -osobní počítače (PC), notebooky -servery -dodávky komponentů pro počítače -tiskárny Služby: -tvorba www stránek -správa počítačových sítí, outsoursing.

Prodej, výkup, renovace kazet do tiskáren. Pronájem vysokozdvižné plošiny do 14 metrů. Prodej mulčovací kůry. Velkoobchod i maloobchod vodo-topo a instalatérské práce.

Projekce, realizace, prodej, provoz, opravy počítačové sítě a počítače: -budování sítí, sítě LAN i WAN -kabeláže -počítače PC FUJITSU -tiskárna, tiskárny -hardware -software -e-shop -CITRIX -Tenký klient -kompletní servis IT.