Výpočetní technika v kanceláři zahrnuje osobní i přenosné počítače, tiskárny, skenery, faxy a kopírovací zařízení, dále pak tablety, telefony, překladače, kalkulačky, laminátory, skartovací stroje, sešívačky, popisovače a různé typy databází.

Velkoobchod: -xerografický a tabelační papír. Maloobchod, prodej: -široký sortiment papírenského zboží -veškeré kancelářské a školní potřeby -kalkulačky, databanky, diáře CASIO, KARCE -elektronické překladače, angličtina -řezačky papíru a skartovací stroje DAHLE, GEHA, FELLOWES -elektronické popisovače štítků CASIO -mobilní ...

Služby: - oprava autoelektriky - prodej a servis výpočetní techniky - prodej veškerých potřeb pro včelaře a včelích produktů.

Oprava, servis: - počítače, notebooky - výpočetní technika - tiskárny, kopírky

Dispečerská centra, řídící a dohledová centra (velíny). Systémová integrace (EPS, EZS, CCTV, komunikační systémy, a další systémy). Prvky MaR a PLC. Prvky varování a vyrozumění. Voice over IP. SW pro HZSP. Dotykový panel pro operativní řízení. Dispečerské stolní sestavy. Grafické zobrazovací stěny.

MZDOVÁ A PERSONÁLNÍ AGENDA - ÚČETNÍ SYSTÉMY SIDUS - ÚČETNÍ SYSTÉMY SOPO 2 - ÚČETNÍ SYSTÉMY ÚČTO - ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ PRO BYTOVÁ DRUŽSTVA A SVBJ - ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ, VEDENÍ DAŇOVÉ EVIDENCE A MZDOVÉ AGENDY - PROGRAMOVACÍ PRÁCE - POŘÍZENÍ A ZPRACOVÁNÍ DAT

Počítačové sítě pro malé a střední firmy – instalace, správa, servis, řešení a údržba Hardware - maloobchod Prodej - PC díly a periferie, telekomunikační technika, mobilní telefony

Nabízíme služby v oblasti zákaznického servisu a spotřební elektroniky počínaje prodejem kvalitního zboží a v neposlední řadě komplexními návrhy celků v oblasti spotřební elektroniky.

Služby: - prodej, instalace, servis a správa výpočetní i kancelářské techniky.

Maloobchod, prodej, servis: - mobilní telefony - autorizovaný a pozáruční servis mobilních telefonů NOKIA - zajišťujeme montáž HF sad mobilních telefonů do automobilů - počítače, kancelářská technika

Prodej, služby: - výpočetní technika - HW - podnikový SW - průmyslový SW - SW pro mobilní telefony

Služby v IT: - vývoj a dodávky SW aplikací - vývoj jednoúčelových zařízení s jednočipovými mikropočítači - vývoj zařízení a software s terminály AMIT - servis počítačových sítí - servis výpočetní techniky - poradenství ve výpočetní technice - tvorba aplikací pro laserová čidla od firmy SICK.

Komplexní IT služby a potisk stuh. IT služby: - servis PC - správa PC sítí - tvorba webových stránek. Potisk stuh: - termotransferový potisk.

Firma Aleš Kadeřábek se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky různých značek. Najdete u nás tiskárny, kopírovací stroje, stolní telefony i skartovací stroje. Sídlíme v obci Poříčany, okres Kolín. Prodej, oprava, servis: - kancelářská technika - tiskárny - multifunkční tiskárny - kopírky, kopírovací stoje - skartovací ...

Provozujeme internetový obchod s nabídkou elektroniky. Najdete u nás počítače, notebooky i tablety. Vybírat můžete také z nabídky tiskáren a skennerů. Nechybí u nás ani kvalitní foto a video technika, drony, dalekohledy či herní konzole.

E-shop - kancelářská technika - audio, video - fotoaparáty - digitální kamery - PC sestavy - notebooky - mobilní telefony.

Firma Kopi servis - Zdeněk Konopiský se již dlouhá léta věnuje prodeji a servisu kancelářské techniky. Zaměřuji se především na tiskárny, kopírky, multifunkčních zařízení, faxy, skartovačky, laminovačky a také spotřební materiál. Prodej, oprava, servis: - kancelářská technika - tiskárny, kopírky - multifunkční zařízení - faxy - ...

E-shop: - spotřební materiál do tiskáren - náplně - tonery - papíry

Prodej, oprava, servis: - výpočetní a kancelářská technika

Prodej, servis - kancelářská technika - vazací stroje - řezačky papíru - skartovací stroje.

Společnost ASBIS CZ spol. s r.o. je jednou z předních distribučních firem na trhu IT v ČR zabývající se výhradně velkoobchodní činností. Sortiment produktů potřebný ke stavbě: - PC - notebooků - serverů - sítí od přibližně 70 významných světových výrobců a dodavatelů.

Prodej, montáž, oprava, servis: - monitorovací a zabezpečovací tehnika - počítače, výpočetní technika Výroba, prodej, e-shop: - zdobené sklo

Dodávka, servis: - telekomunikační zařízení - kancelářská technika - kamerové, zabezpečovací, docházkové systémy - zálohovací zdroje UPS.

Obchodní zástupce České pojišťovny - sjednávání pojištění osob, vozidel a majetku. Prodej, servis - počítače, výpočetní technika.

Prodej, servis: - notebooky, notebooky - výpočetní technika.