Výpočetní technika v kanceláři zahrnuje osobní i přenosné počítače, tiskárny, skenery, faxy a kopírovací zařízení, dále pak tablety, telefony, překladače, kalkulačky, laminátory, skartovací stroje, sešívačky, popisovače a různé typy databází.

V prodejně Stexo Shop si můžete vybrat ze široké škály kancelářských potřeb. Naleznete u nás papíry do tiskárny, tonery, cartridge, fotopapíry, euroobaly, drobné kancelářské potřeby a také eko drogerii od firmy Madel. Pomůžeme Vám i v případě kopírování, tisku, skenování a laminace. Naleznete nás na adrese Rudolická 1706, Most. Prodej, ...

Prodej, e-shop - kancelářská technika - notebooky - tablety, telefony - tiskárny, scenery.

Poradenskou činností v oblasti hardware a software - čištění, oprava a servis výpočetní techniky - instalace operačních systémů, antivirů - realizace počítačové sítě domácí či firemní.

Servisa opravy všech typů počítačů, notebooků, tabletů, tiskáren. Webdesign, webové prezentace.

Servisní opravárenské centrum: - elektronika (tablety, čtečky, tiskárny...).

Internetový obchod, e-shop: - počítačové doplňky - kancelářské potřeby - tonery, cartridge

Prodej, montáž, oprava, servis: - mobilní telefony - zabezpečovací systémy - digitální a satelitní technika - výpočetní technika.

Výpočetní a kancelářská technika: - kopírky - multifunkční zařízení. Tvorba aplikací na zakázku: - DeCe HOTEL, DeCe SKLAD, DeCe ÚČTO, restaurace.

Prodej, servis: -výpočetní a kancelářská technika. -počítačové komponenty -počítače -monitory, tiskárny, náplně do tiskáren -CD a DVD media -spotřební materiál pro PC -PC sítě, komunikační sítě. Řešení počítačových sítí a komunikací.

E-shop, montáž, servis: - elektronické zabezpečovací systémy - kamery - satelity Oprava, servis: - výpočetní technika

Servis výpočetní techniky 7 dní v týdnu.Odvirování, instalace a reinstalace programů, údržba, opravy. Zrychlení, vyčistění. Domácí počítačové sitě, konfigurace internetu. Do servisu už nemusíte - přijedeme za Vámi. Doprava po Lounech zdarma

Papírnictví, prodej hraček a výpočetní techniky, reprografie.

Velkoobchod - průmyslové a bezpečnostní kamery - elektroinstalační materiál Projekce - elektro Elektromontážní a elektroinstalační práce Výroba - elektrické rozváděče nízkého střídavého napětí do 1000 V Prodej - hutní materiál - výpočetní technika

Výroba: - klávesnice k počítačům - spínače, řídící prvky a subsystémy

WT-servis, CZC.CZ Prodej a servis: - počítače, notebooky - tiskárny - fotoaparáty - tonery. Služby: - laminace - skenování - výroba razítek a vizitek.

Prodej, pronájem a servis kopírovací a tiskové techniky - tisk etiket.

Služby: -úklidové práce -komunální služby -údržba zeleně -PO a BOZP -výškové a montážní práce -čištění a likvidace nebezpečných odpadů -technická správa budov Prodej, pronájem, oprava, servis: -výpočetní technika

Servis výpočetní techniky. Webdisign. Marketing a internetová propagace. Vývoj aplikací. Grafické práce. Vedení účetnictví, daňové poradenství.

Výroba, prodej a servis výpočetní techniky - kompletní poradenství - diagnostika jakéhokoliv hardware - odvirování sytémů a záchrana dat.

Prodej, servis, instalace - kancelářská a výpočetní technika.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop, prodej: - kancelářská technika - výpočetní technika

Montáž, oprava, servis: - technologické prvky v telekomunikačních sítích Výkup: - počítače - výpočetní technika

Prodej: - software - elektrosoučástky - 3D tiskárny