Využijte služeb bank, které nabízejí vedení bankovního účtu, internetbanking, výběr peněz z bankomatů, elektronické platební karty, půjčení finančních příspěvků - úvěr. Výhodné jsou služby spořitelen, které nabízejí stavební spoření a financování bydlení.

Western Union - hotovostní převody peněz do a ze zahraničí
Potřebujete poslat peníze do zahraničí bez vysokých poplatků? Umožníme vám jednoduchý a rychlý převod peněz bez nutnosti založení bankovního účtu. Hotovost můžete odeslat, nebo přijmout pohodlně na jakékoliv naší pobočce. Odesílejte a přijímejte peníze téměř z celého světa výhodněji!
Western Union - hotovostní převody peněz do a ze zahraničí
Wüstenrot, a.s. Stavební spoření, Hypotéky na bydlení, Hypotéka na refinancování stávajících dluhů, Hypotéka i na cokoliv, Úvěry na koupi bydlení, rekonstrukce . Výhodně převod družstevních podílů. Pojištění u Allianz, RD+ byty, osoby, aut.

Raiffeisen stavební spořitelna. Nabízíme stavební spoření, financování bydlení pro fyzické i právnické osoby. Poskytujeme úvěry bez zástavy nemovitosti i hypotéky, zákonné pojištění z provozu vozidla (povinné ručení), havarijní poj. vozidel, pojištění staveb (pojištění nemovitosti i domácnosti), pojištění občanské odpovědnosti.

Obchodní zástupce ČMSS - nabízíme úvěry na bydlení a stavební spoření pd Českomoravské stavební spořitelny.

Služby: - obchodní zástupce ČMSS - stavební spoření - úvěr - hypotéka - pojištění. Kancelář: Náměstí Jiřího z Poděbrad 231 508 01 Hořice

Obchodní zástupce Českomoravská stavební spořitelna.

Obchodní zástupce: - Českomoravská stavební spořitelna.

Obchodní zástupce ČMSS - sjednávání stavebního spoření a úvěrů na bydlení u Českomoravské stavební spořitelny.