Finanční poradenství v oblasti osobních, ale i podnikových financí zahrnuje rady, jak snížit výdaje a zvýšit příjmy. Součástí služeb je stanovení finančních cílů, rady, jak na efektivní financování, analýza příjmů a výdajů a vypracování finančního plánu.

ADU.CZ s.r.o. - auditorské, účetní a daňové služby
Kvalitní a hlavně spolehlivé auditorské, účetní a daňové služby poskytuje svým klientům společnost ADU.CZ s.r.o. Provádíme audity forenzní či statutární, testy kontrolního systému a rovněž přezkoumání hospodaření pro obce, města a dobrovolné svazky. Dále se zaměřujeme na vedení účetnictví, daňové evidence a daňové poradenství.
ADU.CZ s.r.o. - auditorské, účetní a daňové služby
EKSER s.r.o., účetní a auditorské služby
Kompletní vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické i právnické osoby, neziskové a rozpočtové organizace od společnosti EKSER s.r.o. Poskytujeme také poradenství při řešení specifických účetních operací a účetní supervizi. Zpracováváme daňová přiznání a zastupujeme klienty při daňových řízení. Vždy pro klienty hledáme zákonné cesty pro ...
EKSER s.r.o., účetní a auditorské služby
Poskytování služeb v oblasti oddlužení, konkursů a všeobecně insolvence a insolvenčních řízení fyzických i právnických osob včetně finančního poradenství.

Poskytujeme nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, firmy a OSVČ. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registru, bez zástavy nemovitosti a on-line půjčky.Půjčky bez registru. Nebankovní půjčka pro problémové klienty. Bez poplatku. Půjčky po celé Praze a ČR.Vše z pohodlí domova či kanceláře.

Služby - finanční poradenství - inženýrská činnost - realitní činnost.

Potisk polyamidovych a fibrousovych strev

Služby: - insolvence právnických subjektů a oddlužení fyzických osob ( osobní bankrot ).

Služby: - zprostředkování pojištění, úvěrů, stavebního spoření - finanční, pojišťovací poradenství.

Služby: - daňové a finanční poradenství.

Služby: - finanční a ekonomické poradenství

Finanční a ekonomické poradenství - administrativní činnost.

Služby - řešení finančních problémů: exekuce, dluhy - finanční a pojišťovací poradenství.

Devizový servis, poradenství a podpora při devizových transakcích a úhradách faktur. -umožňujeme vyhodnotit, naplánovat, řídit transakce a snížit jejich riziko vznikající z kurzových rozdílů -zpracujeme analýzu současného stavu a navrhneme detailní řešení pro úspory a zisk. Společnost Delfex s. r. o. zajišťuje novou službu - Devizový ...

Služby: - finanční poradenství - vymáhání pohledávek - oddlužení a řešení exekucí.

Poradna v zadluženosti: - oddlužení, zpracování osobních bankrotů.

KOMPLETNÍ FINANČNÍ SERVIS - Zhodnocení úspor - Spoření - Investice - Úvěry - Pojištění Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru-Zprostředkování obchodu a služeb

Služby: - finanční poradenství - účetnictví

Služby: - dotace, granty - výběrová řízení - investiční pobídky - účetnictví, daně - dotační audit

Služby: - finanční poradenství - správa aktiv a majetkové transakce - strategické i finanční řízení - zvyšování výkonnosti podniku...atd.

Služby: - dotační a finanční poradenství - kurzy a školení (řízení lidských zdrojů, PC kurzy, jazykové vzdělávání, rekvalifikační kurzy) - zpracováváme analytické dokumenty, tvoříme rozvojové strategie a studie, sestavujeme koncepce a implementujeme řešení - personální poradenství a zprostředkování zaměstnání - IT služby

Služby: - nákup, prodej společností - fúze, akvizice - restrukturalizace - strategické poradenství.

Služby - inženýrská činnost - projektování staveb - provádění staveb - znalecká činnost - finanční poradenství - realitní činnost.

Služby: - IT poradenství - finanční poradenství - správa nemovitostí - realitní činnost