Finanční poradenství v oblasti osobních, ale i podnikových financí zahrnuje rady, jak snížit výdaje a zvýšit příjmy. Součástí služeb je stanovení finančních cílů, rady, jak na efektivní financování, analýza příjmů a výdajů a vypracování finančního plánu.

ADU.CZ s.r.o. - auditorské, účetní a daňové služby
Kvalitní a hlavně spolehlivé auditorské, účetní a daňové služby poskytuje svým klientům společnost ADU.CZ s.r.o. Provádíme audity forenzní či statutární, testy kontrolního systému a rovněž přezkoumání hospodaření pro obce, města a dobrovolné svazky. Dále se zaměřujeme na vedení účetnictví, daňové evidence a daňové poradenství.
ADU.CZ s.r.o. - auditorské, účetní a daňové služby
EKSER s.r.o., účetní a auditorské služby
Kompletní vedení účetnictví a daňové evidence pro fyzické i právnické osoby, neziskové a rozpočtové organizace od společnosti EKSER s.r.o. Poskytujeme také poradenství při řešení specifických účetních operací a účetní supervizi. Zpracováváme daňová přiznání a zastupujeme klienty při daňových řízení. Vždy pro klienty hledáme zákonné cesty pro ...
EKSER s.r.o., účetní a auditorské služby
Činnost: - obchodní zástupce ČMSS

Služby: - finanční poradenství - zprostředkování pojištění.

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí výhodné a výnosné spoření. Jako člen silné finanční skupiny Raiffeisen Vám garantuje služby na profesionální úrovni, pevné finanční zázemí a navíc využívá cenných zkušeností ze šedesáti let stavebního spoření.

Ing. Aleš Svoboda nabízí finanční a účetní poradenství včetně komplexního řešení rodinných financí. Zabýváme se také vedením a zpracováním účetnictví a daňovým poradenstvím, zpracováním daní a jejich přiznání. V rámci finančního a ekonomického poradenství Vám pomůžeme se orientovat při sjednávání hypoték, úvěrů, životního pojištění či povinného ...

Služby: - finanční a ekonomické poradenství

Finanční poradenství - poskytnutí úvěrů, hypoték, stavebního spoření, pojištění.

Služby IT -internetové připojení - servis PC - levné volání - optické připojení. Finanční poradenství - vedení účetnictví - úvěry, půjčky - pojištění. Služby - catering - výuka tance - organizace kulturních akcí.

Finanční poradenství - úvěry, stavební spoření, pojištění.

Služby: - ekonomické rozbory, zpracování podnikatelských záměrů a projektové dokumentace obnovitelných zdrojů energie

Služby: - kompletní poradenství pro bytové domy - dotace - technické posouzení nemovitostí, financování

Ekonomické a finanční poradenství - finanční analýza společnosti - restrukturalizace společnosti - kalkulace návratnosti investic - pomoc při zpracování podnikatelského záměru.

Služby - vedení účetnictví a zpracování daní - kurzy účetnictví - finanční poradenství. Činnost - instalatérské práce - topenářské práce - elektroinstalační práce.

Firma Cars & Care s.r.o. je organizátorem sportovní soutěže Universal Sport Challenge určené pro širokou veřejnost, muže, ženy, děti, celé rodiny i hendikepované osoby, všech věkových kategorií. Soutěží se v řadě sportovních disciplín na sportovištích v Praze a okolí. Akce bude probíhat od prosince 2018 do června 2019. Soutěžní disciplíny, ...

Služby - vedení účetnictví - daňové evidence - vedení mezdové agendy - ekonomické poradenství.

Činnost: - finanční, pojišťovací poradce.

Obchodní zástupce: - Českomoravská stavební spořitelna.

Prodej a akvizice: - prosperují firmy, poradenství.