Investiční činnost v řízení profesionální investiční společnosti zahrnuje přípravu investice, posouzení investičních projektů, vodní hospodářství, stavební a územní řízení, aktivní vyhledávání investorů, průzkum trhu a investorské činnosti.

Zprostředkování - prodej a pronájem nemovitostí. Služby. - provádění investičních činností ve výstavbě rodinných domů i bytů a zasíťování parcel.

Nákupní organizace nezávislých evropských maloobchodníků.

Investorsko - inženýrská činnost ve výstavbě Soudní znalec - obor ekonomika a nemovitosti Investorsko-inženýrská činnost ve výstavbě - technický dozor stavebníka - stavební dozor Poskytují - konzultační a poradenskou činnost v oboru pozemní stavby

Developerská a investiční činnost v oblasti bytových a komerčních nemovitostí.

Inženýrská a investorská činnost ve výstavbě.

Stavební, developerská společnost s nemovitostmi. Stavební činnost: -nové stavby -rodinné domy -byty, bytová zástavba -stavby na klíč -občanská výstavba včetně komunikací (silnice, chodníky) -inženýrské sítě -investorská činnost.

Investiční služby Realitní kancelář - prodej pozemků Realitní kancelář - pronájem kancelářských prostor

Investiční činnost v oboru nemovitostí a provozování eshopu www.neo-lekarna.cz

Obchodování s investičním zlatem. Prodej a výkup zlatých cihel, zlatých mincí, stříbrných cihel a stříbrných mincí.

Investorská činnost ve stavebnictví. Projekce: - pozemní stavitelstvídokumentace pro územní rozhodnutí - dokumentace pro stavební povolení - dokumentace pro realizaci stavby.

Akciová společnost Hinton je česká stavební firma. Cílem společnosti je stát se stavební firmou se silnou pozicí v oblasti value engineeringu a stavebního managementu pro vybrané skupiny zákazníků se zaměřením na velké a technicky náročné projekty v pozemním a průmyslovém stavitelství.

Developerská činnost. Prodej, pronájem: - byty - kanceláře. Investiční činnost ve výstavbě.

Fotovoltaika, poradenství: -návrh technického řešení elektrárny, propočet finančních výnosů investice -vypracování projektu elektrárny -legislativní a úřední záležitosti ohledně stavby -provedeme procesem stavby -elektrárnu připojíme do sítě. Investorská příprava: -povolení z hledisek územního a stavebního řízení, připojení elektrárny do ...

Prodej - investiční zlato zlaté mince a zlaté cihly

MAX Engineering s.r.o. zajišťuje investorskou inženýrskou činnost ve stavebnictví, na vyžádání zabezpečuje zpracování projektové dokumentace a výkon funkce generálního dodavatele staveb. Spolupracuje s tuzemskými i zahraničními klienty a specializuje se na lokalitu hlavního města Prahy.

Stěžejním zaměřením společnosti je oblast komerční výstavby a oblast bytové výstavby. U těchto aktivit zajišťuje společnost realizaci investorských projektů od vyhledávání atraktivních pozemků po dodávku stavby na klíč. Investorská činnost: -příprava a realizace developerských projektů v oblasti bytové a komerční výstavby -řízení ...

Investorská činnost: - zajištění územního a stavebního rozhodnutí - vynětí ze ZPF - technický dozor investora Investorskoinženýrská činnost v investiční výstavbě: - zajištění územního a stavebního rozhodnutí - vynětí ze ZPF - technický dozor investora

Investiční společnost. Developerská činnost. Podpora rozvoje obchodního, kancelářského, rezidenčního a logistického sektoru.

Naše služby: - inženýrská a investorská činnost ve stavebnictví.

Prodej funkčních společnosti

Nabízíme: - inženýrské a investorské činnosti ve stavebnictví, vodoinstalatérství a topenářství.