Investorská činnost

(záznamy 1/18 z 18)  strana 1 / 1

Investiční činnost v řízení profesionální investiční společnosti zahrnuje přípravu investice, posouzení investičních projektů, vodní hospodářství, stavební a územní řízení, aktivní vyhledávání investorů, průzkum trhu a investorské činnosti.

SOLAR GLOBAL a.s.

SOLAR GLOBAL a.s.

Společnost SOLAR GLOBAL a.s. je finanční skupina specializující se na investice do obnovitelných zdrojů energie. Projekt, výstavba, systémová integrace, příprava, realizace a provoz FVE. FVE - fotovoltaická elektrárna pro investory i obce.

MARKUSBERG spol s.r.o.

MARKUSBERG spol s.r.o.

Dopravní a inženýrské stavitelství. Stavební činnost.Stavební firma. Kompletní výstavba inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch, chodníků, zastávek atp. Prodeje stavební materiály, stavebniny. Stavební práce: -opravy výtluků a vozovky, poruch na vozovce -rekonstrukce komunikací, zpevněných ploch -výstavba a rekonstrukce ...

Ing. Libor Dobrý

Ing. Libor Dobrý

Činnost: - zastoupení Generali Investments CEE.

Drfg, a.s.

Drfg, a.s.

Služby: - investiční skupina - investice do nemovitostí, zdravotnictví, finančních služeb a telekomunikací

ARJA REAL INVEST, s.r.o.

ARJA REAL INVEST, s.r.o.

Činnost: - investiční společnost

TYMET real estate s.r.o.

TYMET real estate s.r.o.

Prodej: - pozemky. Výstavba inženýrských sítí, investorská činnost.

Ing. Stanislav Sládek

Ing. Stanislav Sládek

Služby: - komplexní investorská činnost - stavební dozor - kontrola stevebního zadání - zpracování zadání stavby i kontrola převzetí hotové stavby - výpočty a dozor nad realizací stavby z pohledu tepelně technických požadavků na budovu - odborné poradenství.

Skylux a.G. CZ, s.r.o.

Skylux a.G. CZ, s.r.o.

Kapitálové investice - investiční činnost.

PROXENTA, s.r.o.

PROXENTA, s.r.o.

Specializace na VIP klientelu a omezený počet vybraných zájemců. Nabídka: -možnost zúčastnit se na zajímavých investičních projektech. Jde většinou o private equity projekty, nebo-li o získání akcionářského podílu v perspektivních soukromých podnicích nebo speciálních fondech. PROXENTA s.r.o. dělá průzkum trhu a vyhledává vhodné zájemce, kteří ...

IFM GROUP a.s.

IFM GROUP a.s.

Stavební projekty, stavebnictví, komplexní inženýrská, developerská (developer), investorská činnost, realizace staveb.

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Stavební, developerská společnost s nemovitostmi. Stavební činnost: -nové stavby -rodinné domy -byty, bytová zástavba -stavby na klíč -občanská výstavba včetně komunikací (silnice, chodníky) -inženýrské sítě -investorská činnost.

ZONE INVEST, a.s.

ZONE INVEST, a.s.

Developerská činnost. Prodej, pronájem: - byty - kanceláře. Investiční činnost ve výstavbě.

DIAMATIS, spol. s r.o.

DIAMATIS, spol. s r.o.

Fotovoltaika, poradenství: -návrh technického řešení elektrárny, propočet finančních výnosů investice -vypracování projektu elektrárny -legislativní a úřední záležitosti ohledně stavby -provedeme procesem stavby -elektrárnu připojíme do sítě. Investorská příprava: -povolení z hledisek územního a stavebního řízení, připojení elektrárny do ...

SIVOP, s.r.o.

SIVOP, s.r.o.

Prodej funkčních společnosti

Jet Investment, a.s.

Jet Investment, a.s.

Poradenská a investorská skupina zaměřená na kapitálový trh v ČR. Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců. Poradenství: -ekonomické -finanční -organizační -ekonomické.

HOS-PPZ, s.r.o.

HOS-PPZ, s.r.o.

Služby: -projektová činnost ve výstavbě -organizace výběrových řízení -investorská a inženýrská činnost ve výstavbě.

(záznamy 1/18 z 18)  strana 1 / 1