Investiční činnost v řízení profesionální investiční společnosti zahrnuje přípravu investice, posouzení investičních projektů, vodní hospodářství, stavební a územní řízení, aktivní vyhledávání investorů, průzkum trhu a investorské činnosti.

Nákup nemovitostí - Investice do nemovitostí po celé ČR i v Evropě. Výstavba, prodej: - nemovitosti - byty, apartmány. Prodej: - pozemky pro výstavbu vil a rodinných domů.

Společnost REAL KREDIT a.s. se převážně zaměřuje na nemovitosti, investorskou činnost, development, prodej dluhopisů a také správu firem. Sídlo naší společnosti naleznete na adrese Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště. Služby: - investorská činnost - development, developerská činnost - realitní služby - nemovitosti - vyhledání nemovitosti - ...

Služby, investice do zlata - investiční zlato.

Investiční záměry v oblasti bytové a průmyslové výstavby, bytová výstavba a příprava a výstavby EKOFAREM. Rozloha pozemků od 2 - 5 ha.

Služby: -projektování - projekční a plánovací práce: -komunikace, kanalizace, vodovody, obytné komplexy -rodinné domky, bytové domy -veřejné budovy a průmyslové stavby -investorská a realitní činnost -designové studio na zpracování návrhů interiérů -kopírování, skenování -technicko-ekonomické studie zastavěných území ...

Služby: -projekce,projektování bytových a občanských staveb -inženýrská činnost.