Předmětem exekucí jsou movité i nemovité věci. Ty jsou pak následně udávány na dražbách či různých konkurzech. Automobily, rodinné domy, elektronika či nábytek. S vyřešením exekuční záležitosti vám mohou pomoci exekuční úřady či různé nezávislé podniky.

Služby: - vedení spisovny - skartace dokumentů - sdílený pronájem kancelářských prostor - účetnictví - ready-made společnosti - dražby - likvidace obchodních společností

Služby: - vymáhání, správa pohledávek - detektivní služby.

Služby - výkon rozhodnutí - exekuce - insolvenční, dědické, mimosoudní i soudní řízení.

Provoz portálu gladysauction.cz, dražby, aukce, výběrová řízení.

Služby: - outsourcing pohledávek - vymáhání pohledávek, správa pohledávek - finanční poradenství - odkup pohledávek, směnek.

Služby: - odkup, vymáhání a správa pohledávek - exekuce - detektivní služby

Služby: - semináře a kurzy pro rozvoj osobnostních dovednostní - individuální výukové programy, kurzy, semináře, audity a konzultace pro realitní kanceláře - právní semináře, konference a workshopy - specializované semináře v oblasti veřejných dražeb a exekucí - činnosti licitátora veřejných dražeb - teambuildingové akce

Služby: - dražby dobrovolné i nedobrovolné

Činnost: - vymáhání a prodej pohledávek - prodej ready made společností i společností s historií - poskytujeme možnost umístění trvalého pobytu v nemovitostech patřících naší společnosti

Služby: - emitování akcií - akcionářská agenda - správa akcií - dražby akcií...atd.

Realitní kancelář. Provádí: - dražby a konkurzy - likvidace společností Stavební činnost. Stavební a komerčně technický servis.

Služby - poradenství a realizace při ukončení podnikatelské činnosti - poradenská činnost v oblasti konkursních řízení - konkursních řízení - veřejné dražby. Další kancelář: - adresa: Gočárova 1105, 500 02 Hradec Králové.

Finanční společnost - oddlužování nemovitostí - nebankovní zápůjčky.

Insolvenční správce - oddlužení - insolvence.

Činnost: - provádění dobrovolných dražeb.

Aukční dům Aukce starožitností, obrazů a uměleckých předmětů, dražby pozůstalostí. Zaměření na: obrazy, plastiky, asiatika, starožitný porcelán, sklo, hodiny, zbraně (i po roce 1890), militárie, technické památky, hračky a sběratelské předměty. Cílené vyhledávání starožitností pro sběratele a instituce.