Předmětem exekucí jsou movité i nemovité věci. Ty jsou pak následně udávány na dražbách či různých konkurzech. Automobily, rodinné domy, elektronika či nábytek. S vyřešením exekuční záležitosti vám mohou pomoci exekuční úřady či různé nezávislé podniky.

Služby - řešení pohledávek - upomínání a urgence neuhrazených faktur.

Služby: - provádění veřejných dražeb Kancelář: Rumunská 12, Praha

Služby: - úklidové - mytí oken - odkup, správa, vymáhání pohledávek - realitní služby.

Služby: - dražby dobrovolné i nedobrovolné

Služby - poradenství a realizace při ukončení podnikatelské činnosti - poradenská činnost v oblasti konkursních řízení - konkursních řízení - veřejné dražby. Další kancelář: - adresa: Gočárova 1105, 500 02 Hradec Králové.

Činnost: - provádění dobrovolných dražeb.

Služby: - vymáhání pohledávek - exekuce - ekonomická ochrana - zastupování v nestandartních situacích - prověřování. Smluvní ceny.

Zabýváme se: - vymáhání, kapitalizace, deblokace, dlouhodobá správa a odkupy pohledávek. - informační, upomínkový a fakturační servis. Spolupráce s exekutorem.

Ekonomické a finanční poradenství Vedení - účetnictví Pořádání - dražby

Internetový portál s aukcemi. Dražitel je fyzická osoba starší 18 let, která je současně aktivním držitelem osobního účtu na webových stránkách SNADNÁAUKCE, a která se přihazováním zúčastňuje aukce/í. Vítěz je osoba, jejíž příhoz byl poslední před skončením časového limitu a je uveden jako vítěz na stránce skončené aukce.

Expozitura Kolín (sídlo v Praze). Pohledávky: - vymáhání - odkup - správa - zajištění - soudní vymáhání. Právní servis.

Stop exekuce Osobní bankrot - oddlužení dle zákona - insolvenční zákon

Advokátní kancelář - právo občanské, obchodní a rodinné - nemovitosti Zastupování klientů v exekučních řízeních

Dražby Odhady nemovitostí Realitní kancelář Realitní kancelář

Veřejné dražby Realitní činnost Realitní činnost

Detektivní služby Daňové poradenství Ekonomické poradenství (včetně sanace, fúze, revitalizace, restrukturalizace) Organizační poradenství (včetně sanace, fúze, revitalizace, restrukturalizace) Účetní poradenství Ukončení podnikání likvidace, konkursní řízení, prodej společností, výmaz z Obchodního rejstříku zastupování - věřitelé v ...