Předmětem exekucí jsou movité i nemovité věci. Ty jsou pak následně udávány na dražbách či různých konkurzech. Automobily, rodinné domy, elektronika či nábytek. S vyřešením exekuční záležitosti vám mohou pomoci exekuční úřady či různé nezávislé podniky.

Elektronický dražební portál. Dražíme domy, byty, pozemky, komerční objekty, ale i továrny a podniky i veškeré věci movité.

Pod značkou Abivia poskytujeme komplexní právní služby v oblastech insolvencí a výživného. Odborně sepíšeme a podáme na soud návrh na povolení oddlužení, návrh na zvýšení výživného či návrh na zahájení exekuce v případě dlužného výživného. Převezmeme právní zastoupení v průběhu celého řízení.

Činnost insolvenčního správce. Insolvence - oddlužení - osobní bankrot.

Firma SEADD s.r.o. působí v regionu Uherské Hradiště, její hlavní činností je zakázková výroba a montáže prvků pro vybavení interiérů a exteriérů i městský mobiliář. Vyrábíme kovové, ocelové, nerezové, hliníkové konstrukce, nerezové zábradlí vnitřní i venkovní, zastřešení dveří včetně instalace. Podstatnou část našich zakázek tvoří městský ...

Služby: - insolvenčního správce, likvidátor - poradenská činnost v oblasti insolvenčního práva

Exekutorský úřad Vsetín, soudní exekutor Mgr. Pavel Skácel, provádí exekuční činnost. Exekutorský úřad, exekutorská činnost: - vymáhání pohledávek - dražby nemovitého majetku - dražby movitého majetku - soudní exekuce - exekutorské zápisy - exekutorská úschova. Disponujeme moderním softwarem, který umožňuje klientům i dálkový ...

Nabízíme přímý výkup všech druhů nemovitostí a vyplacení exekuce, hypoték i dalších dluhů. Zajistíme vyhotovení odhadu tržní ceny a kupních smluv. Investujte do nemovitostí s profesionály působící na trhu od r. 2008.

Služby: -likvidace obchodních společností a družstev (likvidátor).

Společnost Foresta SG a.s. organizuje aukce dřeva na stojato, lesních porostů, výřezů a tím zajišťuje efektivní prodej dříví. Tento aukční prodej je naprosto transparentní, efektivní a moderní, přičemž je vhodný pro všechny vlastníky lesa. Aukce dřeva a lesních porostů: - zjišťujeme jako nezávislá strana objem porostu podrobným měřením, - ...

Služby - odkup pohledávek - zpravodajská a informační služba - revitalizace podniků, krizové řízení.

Služby: -kompletní právní pro insolvenční řízení -operace s pohledávkami (výkup, prodej pohledávek) -dražební činnost - dobrovolné a veřejné dražby -realitní - prodej, pronájem nemovitostí.

Provádění dobrovolných a nedobrovolných dražeb.Komplexní realitní servis týkající se koupě, prodeje, pronájmu a nájmu nemovitostí. Vyplácení zástav a exekucí.

Služby: - mimosoudní vymáhání pohledávek - soudní vymáhání pohledávek - burza, odkup, prodej pohledávek - inkasní společnost zabývající se mimosoudním vymáháním - profinancování pohledávek - řešení exekucí

Služby: -komplexní servis při vymáhání a odkupu pohledávek: -primární i sekundární vymáhání - pohledávky -detektivní činnost.

Služby: - veřejné dražby, dobrovolné dražby - inženýrská činnost v investiční výstavbě Správa, údržba: - vlastní nemovitosti. Poradenství: - ekonomické, finanční, podnikatelské - v oblasti software, hardware.

Zprostředkování obchodu a služeb. Služby: - nebankovní půjčky a úvěry - vyplácení - exekuce či dražby.

Poradenství: -organizační, ekonomické, podnikatelské. Kompletní právní servis. Lektorská činnost. Správa, inkaso, odkup a vymáhání pohledávek. Detektivní služby. Velkoobchod a maloobchod vínem.

Exekutorský úřad, exekuce, soudní exekutor.

Exekutorský úřad. Služby: -právnické, právník -exekutorské právo -advokátní.

Veškerá stavební a inženýrská činnost: -dodavatelským způsobem. Provádění veřejných dražeb.

Činnost: -pohledávky - nákup (odkup) a prodej -mimosoudní vymáhání a preventivní právní zajištění pohledávek.