Chystáte se do zahraničí? Nezapomeňte si směnit peníze ve směnárnách, které obchodují s eury, librami, dolary, rubly, korunami, kunami a dalšími měnami. Kurzovní lístek vám poskytne informace o aktuálních kurzech za nákupy a prodeje, pro valuty i devize.

Směnárna. Provozování směnárny. Veškeré směnárenské operace.

Směnárna. Veškeré směnárenské operace.

Směnárenské služby, nákup a prodej cestovních šeků.

Směnárna v centru Olomouce. Nákup a prodej valut bez poplatků. Nabízíme individuální kurzy. Bezplatná telefonní linka 800 600 100. Provádíme bezhotovostní obchody, úhradu plateb ze/do zahraničí. Jakýkoliv typ firemní akce - školení, semináře, konference, teambuildingové akce, firemní večírky, dny otevřených dveří a tak dále a tak ...

Služby: -cestovní kancelář. -směnárenská činnost.

Bankovní účty pro malé a střední podniky obchodující se zahraničím Směnné kurzy pro malé a střední podniky obchodující se zahraničím

Finanční poradenství, směnárenská činnost.

Zahradnické služby: -zahradní realizace -údržba zeleně -prodej zahradnických potřeb.

Služby: - zasílání a přijímání plateb do/ze zahraničí - směnárny - bezhotovostní obchody s cizí měnou - tuzemský i zahraniční platební styk.

Poskytujeme směnárenské služby. U nás můžete uplatnit VIP kupón na VIP kurz bez omezení směnované částky. Aktuální výměnný kurz online na webové prezentaci. Rozsáhlá nabídka valut. Libra, rubl, euro, dolar, chorvatská kuna a další.

Směnárna: -nákupní a prodejní kursy valut výhodnější než v bankách. Při nákupu max.0, 5% poplatek, při prodeji a výkupu nespotřebovaných valut, bez poplatku.

Směnárenská činnost: - prodej a nákup valut - inkaso kreditních karet.

Pobočka. Služby: - hypotéky, úvěry, půjčky - stavební spoření - penzijní připojištění - pojištění - cestovní, životní - směnárenské služby, směnárna.

Pobočka. Služby: - hypotéky, úvěry, půjčky - stavební spoření - penzijní připojištění - pojištění - cestovní, životní - směnárenské služby, směnárna.