Vyrazte do divadla za kulturou, navštivte operu, operetu, činohru, muzikál, balet, pantomimu nebo loutkové divadlo. Zakupte si předplatné a využijte studentských či seniorských slev na vstupenky. Navštivte hudební koncert a užijte si velkolepou show.

Hlídání dětí Divadelní představení pro děti

Umělecká skupina zabývající se divadelní improvizací, organizováním workshopů zaměřených na komunikaci a vystupování pro veřejnost.

Divadlo - divadelní pohádky pro mateřské a základní školy Pořádání - dětské diskotéky

Městské divadlo Děčín: - jediná divadelní budova ve městě. Nabízíme: - pohostinská profesionální divadelní představení (činohra, opera, opereta, balet) a koncerty vážné hudby (komorní i symfonické). Divadelní a koncertní sezona obvykle začíná v říjnu a trvá až do června.

Pohádková společnost a loutkové divadlo

Divadlo Husa na provázku: -centrum experimentálního divadla.

Pořádání - turnaje a zápasy v divadelní improvizaci Pořádání - turnaje a zápasy v divadelní improvizaci

Divadlo pro děti. Nabídka představení pro děti a dospělé a hudebních pořadů.

Divadlo loutek Ostrava je profesionální scénou pro děti od 3 let až po dospělé publikum. Od května roku 2011 provozuje svou činnost na dvou scénách. V pracovním týdnu hraje denně dvě až čtyři představení pro žáky mateřských, základních a středních škol. Pondělní večerní představení jsou určená dospělým divákům. Divadlo hraje také každou neděli ...

Pražské autorské divadlo pro hledající diváky s vlastní scénou v Praze Karlíně.

Pořádání kulturních akcí na klíč. Zastupování divadla Járy Cimrmana.