Vyrazte do divadla za kulturou, navštivte operu, operetu, činohru, muzikál, balet, pantomimu nebo loutkové divadlo. Zakupte si předplatné a využijte studentských či seniorských slev na vstupenky. Navštivte hudební koncert a užijte si velkolepou show.

Nezávislé divadlo - loutkové - výtvarné - hudební - pohybová improvizace - vhodné pro školy, školky, rodiče s dětmi.

Služby personální agentury Podpora - začínající výtvarní umělci a umělci národnostních menšin v ČR Prodej - obrazy Podpora - začínající výtvarní umělci a umělci národnostních menšin v ČR.

Chodovská vodní tvrz se řadí k nejvýznačnějším pražským koncertním scénám a galeriím. Chodovská tvrz je zaměřena na hodnotné formy kultury a umění. Jednou z hlavních oblastí jsou komorní koncerty, které probíhají v průměru 1 - 2 krát týdně v krásném a akusticky dobře řešeném sále, který pojme 90 návštěvníků. Účinkují zde často umělci z řad ...

Divadlo. Provozovna: -Český Krumlov, Kaplická 2, tel.:380711200.

Divadlo kouzel Pavla Kožíška je naprosto originální a jedinečné divadlo, které nemá v ČR obdoby. Netradiční divadelní a konferenční sál s kapacitou 205 křesel (s přístavky až 250 křesel) může být i vašim místem kouzelných setkání! Divadlo se nachází hnedle za hranicí hlavního města v Líbeznicích u Prahy (cca 2 km z Prahy). Komorní prostředí ...

Národní divadlo v Brně, Mahenovo divadlo: -činohra -malá scéna Předprodej vstupenek Dvořákova 11, Brno

Provozujeme soukromé divadlo s celoročním provozem. Nabízíme vystoupení nejen na domovské scéně.

Černé divadlo TA FANTASTIKA vzniklo v roce 1981. Bylo založeno v New Yorku Petrem Kratochvílem. V roce 1989 se vrací do své vlasti a tak vzniká divadlo TA FANTASTIKA PRAHA.

Jedno divadlo se dvěma scénami, s jedním hereckým souborem. Staví na výjimečných hereckých individualitách a pestrosti žánrů činoherního divadla.