Vyrazte do divadla za kulturou, navštivte operu, operetu, činohru, muzikál, balet, pantomimu nebo loutkové divadlo. Zakupte si předplatné a využijte studentských či seniorských slev na vstupenky. Navštivte hudební koncert a užijte si velkolepou show.

Moravská filharmonie Olomouc patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Za více než 70 let svého působení si Moravská filharmonie vytvořila mimořádně rozmanitý a rozsáhlý repertoár.V jejím čele stály významné osobnosti české hudební kultury a vystřídali se zde přední světoví dirigenti jako A. Janson, Lord Yehudí ...

Pronájem: - víceúčelový sál (konání kongresů, plesů, módních přehlídek, koncertů - tenisový kurt (tartanový povrch, umělé osvětlení) - loutkové divadlo - místnosti pro školení, prezentace firem, oslavy.

Umělecká skupina zabývající se divadelní improvizací, organizováním workshopů zaměřených na komunikaci a vystupování pro veřejnost.

Městská kulturní zařízení. Divadlo Petra Bezruče: - tel.: 77358801. Kino Pohoda: - tel.:77358802 Kaple: - tel.: 773582003

Divadélko: - repertoár pro děti (veselé pohádky, dětské zábavné pořady, výchovně vzdělávací pořady pro nejmenší - dopravní výchova, zdravověda).

Vydavatelství měsíčníku INFO o přehledu kulturních a sportovních akcí v Olomouci. Vychází každý poslední pátek v měsící. Cena 15,-Kč.