Potřebujete pomoct s natáčením? Odborníci vám pomohou pořídit videozáznamy, virální videa, TV spoty, reklamní videa, instruktážní videa, dokumenty, znělky a mnoho dalšího. Střižná, ozvučovací, nahrávací a osvětlovací technika je samozřejmostí.

Richard Jurák
Společnost Richarda Junáka - JRLion nabízí služby jedinečného a kreativního foto - video. Vytváříme prezentace vaší firmy, služby nebo produktu. Zachycujeme Vaše emoce, vzpomínky či jakékoliv kulturní nebo sportovní události. Jsme partnerem realitních makléřů pro které vytváříme foto-videoprohlídky. Vy nám řeknete představu a my se postaráme o ...
Richard Jurák
Produkce - celovečerní filmy - televizní seriály - reklamní spoty - televizní pořady.

Služby - rozhlasové a televizní záznamy, přenosy - pořádání kulturních akcí, firemních akcí, kongersů - výroba televizních spotů a prezentace.

Služby: - digitální produkční studio - webové stránky - videa

Služby: - zvukové zpracování filmů a reklamních pořadů - dabing

Společnost David Altner - NEVERBLACKOUT sídlící v Praze se zabývá produkční činností, působíme ve sféře videa, televize, technického zajištění kulturních a sportovních akci, zvukových a komerčních aplikací.

Služby: - výroba reklamních spotů, virálů a klipů - servisní služby spojené s výrobou filmů, televizních projektů

Rámování: - fotografieprodej - dřevěné rámy - clip fix skleněné. Velkoobchod, maloobchod: - video přístroje. Zhotovení: - fotografie - kalendáře. Fotografován: - děti - glamour - rodinné - svatby, ...digitalizace - negativy zhotovení - maturitní tabla. Velkoobchod, maloobchod: - ...

Nahrávací a zvukové studio - nahrávání - postprodukční a dabingové práce - nahrávky, hudební snímky, televizní pořady, reklamy.

Činnost: - nezávislá akviziční společnost zabývající se nákupem filmových práv a jejich následnou distribucí ve střední a východní Evropě, zejména v České a Slovenské republice.

Filmová produkční společnost - celovečerní dokumentární filmy.

Služby, tvorba: - animace a produkce - autorské filmy - reklamní spoty - animace loutkové, plastelínové animace, 2D animace, 3D animace, loutkoherecké práce a speciální projekty.

Služby: - filmová tvorba - produkční společnost

Služby: - kompletní produkční a postprodukční filmový servis

Kompletní zpracování videa -živý přenos a reportáže z místa - videoblog -reklamní spot - dokumenty na téma

Služby - fotografování - fotografie newborn, dětská, rodinná, svatební, portrétní, reportážní, produktová - videa Prodej - alba - rámečky - fotoknihy

Služby: - letecké záběry, video - letecké snímky, fotografie Létáme s nejrůznějšími typy dronů pro film, reklamu a televizi po celé ČR a Evropě.

Služby: - dokumentace kulturních, společenských a sportovních událostí - reportáže či vícekamerové záznamy včetně přímých přenosů do internetu a na velkoplošné obrazovky - provoz televizních portálů

Služby: - animace - vizualizace - tvorba webových stránek - grafika - postprodukce

Služby - fotografování a videozáznamy svateb - svatební fotograf a kameraman - hudební ozvučení svateb a večírků