Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Centrum volného času: -středisko volného času pro děti předškolního věku až po dospělé zájemce -výchovně vzdělávací a rekreační činnost -zájmové kroužky, kurzy, kluby -akce, exkurze, besedy, přednášky, zájezdy -zimní a letní tábory, sportovní soustředění -příměstské tábory v DDM* -individuální práce s talenty-hra* na ...

Kurzy: - SALSA - Bachata - Merengue - Zouk - Hip hop - Zumba - Reggaeton.

Taneční škola s dlouholetou tradicí, založena v roce 1981 tanečníkem mezinárodní třídy Jiřím Kotinou. V současné době v Kladně vedeme páteční taneční kurz pro mládež, ale v minulosti to byly i kurzy pondělní, čtvrteční, sobotní a nedělní. T.Š. Vám nabízí: TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ LATINSKO-AMERICKÉ TANCE PRO ...

Kulturní, společenský dům. Služby, pořádání: - divadelní a kulturní pořady pro děti a dospělé - jazykové kurzy, školení, vzdělávací kurzy - kurzy tance a společenské výchovy - pronájem sálu, salónku a pořádání konferencí a kongresů.

Taneční studio LINIE: - zajištění kulturních akcí - taneční kurzy, kroužky.

Služby: -výuka společenského tance a společenské výchovy -discotance, výrazový tanec -taneční vystoupení, choreografie -GOGO tanečnice -zápis do taneční školy pro chlapce a dívky ve věku od 5let -zápis do základního tanečního kurzu -taneční kurz "nejen pro manželské páry" -pronájmy společenského sálu na společenské i ...

Paleta–Centrum volného času. Pobočka JUNIOR – DDM Brno. Kurzy: -cvičení -keramika -aerobic -orientální tance -klub maminek -výtvarně dramatický -jóga -country dance -break dance.

Taneční studio. Taneční kurzy, semináře: -orientální tance. Pořádání zájezdů s výukou orientálních tanců.

Mateřské centrum Centrum volného času pro maminky a děti. Od roku 2002 sídlí v areálu klubu Sluníčko Unijazz, kde se podílejí na společných aktivitách.

Orientální ( břišní ) tanec pro všechny ženy a dívky bez rozdílu věku, váhy či pohybového nadání. Modeluje boky, pas a prsa a přirozeně vede ke správnému držení těla. Krouživé a chvějivé pohyby mají příznivé účinky na tělesné a psychické zdraví. Tanec pozitivně ovlivňuje blokády páteře, napětí svalů a bolesti v oblasti zad a pánve. Také zmírňuje ...

Základní škola, ZŠ. Základní umělecká škola, ZUŠ: -tel.:572649229 -obory: -taneční, hudební, literárně dramatický, výtvarný.

Služby: - využití volného času, volnočasové aktivity.

Ozvučení a osvětlení společenských akcí.

Zřícenina hradu HUKVALDY. Kulturní akce: - koncerty vážné hudby - divadelní představení - představení historického šermu - výstavy atd.

Základní umělecká škola. Obor: - hudební - taneční - dramatický.

Základní umělecká škola, ZUŠ*. Obory: -hudební -výtvarný -taneční -dramatický.

Základní škola, ZŠ**: -tel.: 572695281. Základní umělecká škola, ZUŠ*: -tel.:605344329; 572695282.

Základní umělecká škola.ZUŠ*. Obory: -hudební: -klavír, akordeon, keyboard, flétna, klarinet, kytara -výtvarný a literárně dramatický -taneční.