Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Paleta–Centrum volného času. Pobočka JUNIOR – DDM Brno. Kurzy: -cvičení -keramika -aerobic -orientální tance -klub maminek -výtvarně dramatický -jóga -country dance -break dance.

Taneční studio. Taneční kurzy, semináře: -orientální tance. Pořádání zájezdů s výukou orientálních tanců.

Mateřské centrum Centrum volného času pro maminky a děti. Od roku 2002 sídlí v areálu klubu Sluníčko Unijazz, kde se podílejí na společných aktivitách.

Orientální ( břišní ) tanec pro všechny ženy a dívky bez rozdílu věku, váhy či pohybového nadání. Modeluje boky, pas a prsa a přirozeně vede ke správnému držení těla. Krouživé a chvějivé pohyby mají příznivé účinky na tělesné a psychické zdraví. Tanec pozitivně ovlivňuje blokády páteře, napětí svalů a bolesti v oblasti zad a pánve. Také zmírňuje ...

Základní škola, ZŠ. Základní umělecká škola, ZUŠ: -tel.:572649229 -obory: -taneční, hudební, literárně dramatický, výtvarný.

Služby: - využití volného času, volnočasové aktivity.

Ozvučení a osvětlení společenských akcí.

Zřícenina hradu HUKVALDY. Kulturní akce: - koncerty vážné hudby - divadelní představení - představení historického šermu - výstavy atd.

Základní umělecká škola. Obor: - hudební - taneční - dramatický.

Základní umělecká škola, ZUŠ*. Obory: -hudební -výtvarný -taneční -dramatický.

Základní škola, ZŠ**: -tel.: 572695281. Základní umělecká škola, ZUŠ*: -tel.:605344329; 572695282.

Základní umělecká škola.ZUŠ*. Obory: -hudební: -klavír, akordeon, keyboard, flétna, klarinet, kytara -výtvarný a literárně dramatický -taneční.

Základní umělecká škola Uherské Hradiště. ZUŠ*. Obory: -hudební, výtvarný, taneční, literárně-dramatický.

Maloobchod,prodej: -spodní prádlo značky ANDRIE -sportovní oděvy (oblečení) značky LITEX.

Základní umělecká škola. Hudební obor. Výtvarný obor. Taneční obor.

Restaurace zdravé výživy "Li.Monáda" Pohybové aktivity. Péče o tělo a zdraví. Péče o duši. Pro rodiče s dětmi.

Pizzerie, stravování: - kapacita 60 osob - nabízí pizzu vlastní výroby, italské speciality - minutky, špagety, zeleninové saláty - k dispozici salónek pro 20 osob. Kanadská pivnice: - kapacita 60 osob - stylová ve dřevě - donášky pizzy či jídel. Pivní bar. Všechny prostory jsou vhodné pro uzavřené akce jako svatby, oslavy, firemní ...

Prodej, servis a půjčovna sportovních potřeb a vybavení.