Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Moderní tance - kurzy, lekce - České Budějovice - Praha Martin Kubát
Taneční průpravou formou veřejných kurzů moderního tance a zdokonalováním pohybových technik po vedení vlastní taneční skupiny a produkční činností se zabývá společnost Trained Motion Systematics s.r.o. z Českých Budějovic. Tanec v mnoha podobách pro všechny zájemce: - Veřejné kurzy moderního tance pro začátečníky v menší skupině - Veřejné ...
Služby - taneční kurzy pro dospělé, mládež a pro sólo ženy - výuka a předtančení na kulturních akcích

Taneční škola. Kurzy: -orientální tance -Tai-chi.

Taneční škola. Kurzy: -taneční kurzy základní, rozšířené, mini -letní tábory se zaměřením na tanec. Služby: -předtančení v profesionální kvalitě na plesech, přehlídkách.

Výuka orientálního tance v sále Victory centra v Českých Budějovic. Kurzy orientálního břišního tance pro začátečnice i pokročilé, pravidelně otevírány nové kurzy.

Škola orientálních tanců v jižních Čechách v Českých Budějovicích. Kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Služby: -orientální tance -moderní tance, streed dance, hip hop -společenské tance -salsa -taneční přípravka, děti od 4let -maminky s dětmi -výtvarná dílna pro nejmenší, od 4 let.

Taneční škola. Kurzy: -společenský tanec pro školáky -moderní tanec pro začátečníky -moderní tanec pro pokročilé -pro manželské i nemaželské taneční páry. Služby: -předtančení na plesy, společenské zábavy.

Rekreační středisko: -vhodné pro školy v přírodě, hendikepované a tělesně postižené osoby, firmy, turisty, zájezdy, školení -kapacita ubytování 60 lůžek -celodenní stravování, polopenze -restaurace -tělocvična, klubovna, minigolf, volejbalové hřiště.

Služby: -výuka společenského tance a společenské výchovy -discotance, výrazový tanec -taneční vystoupení, choreografie -GOGO tanečnice -zápis do taneční školy pro chlapce a dívky ve věku od 5let -zápis do základního tanečního kurzu -taneční kurz "nejen pro manželské páry" -pronájmy společenského sálu na společenské i ...

Služby: -společenský dům -závodní stravování -společenské akce 400 míst -plesy -svatby -večírky -rauty -pronájem sálů -kulturní dům Hlavatce 300 míst.

Sportovní taneční klub Taneční kurzy pro mládež a dospělé - kurzy salsy Pořádá - plesy na klíč

Taneční školapořádání - taneční kurzy PRO všechny věkové skupiny

Služby: -areobik -pohybové hry se zpěvem pro maminky s dětmi od 9 měsíců do 3 let -tanenční pohybová výchova dětí (3-15 let) -standardní a latinsko-americké tance (závodní tanec) -základy břišního tance -zdravotní cvičení.

Provozování zábavných atrakcí. Atrakce. Pronájem: -velbloudi -skákací hrady -poníci -vláčky pro provoz v ZOO a jinde.