Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Činnost: - taneční škola - výuka tance - taneční kurzy . Sportovní tanec pro děti.

Taneční studio, výuka tance, taneční kurzy, latina, standard, flamenko, choreografie, děti, junioři, mládež, dospělí, senioři, pohybová průprava a správné držení těla, kurz španělského flamenca, kurz taneční pro dospělé, kurz latiny, kurz pilates, v ýuka standardních a latinskoamerických tanců, příprava tanečních párů k olympijskému sportu, ...

Tanečně-relaxační studio. Výuka: - břišní tanec (i děti od 4let) - tanec rodiček (těhulky) - flirt dance - tribal fusion - kabaret Vystoupení na společenských akcích, plesech, festivalech, i soukromých oslavách. Možnost vedení workshopu nebo seminářů kdekoli požádáte.

Činnost: - taneční kurzy pro dospělé - taneční kurzy pro děti - seznamka pro tanečníky

Neformální, individuální výuka: - tanec. Taneční příprava na plesy. Příprava na novomanželský tanec Argentínske Tango Taneční pro dospělé Taneční pro skupiny na klíč

Taneční škola. Nabídka tanečních kurzů pro děti a mládež, plesových předtančení. Provoz prázdninové školy tance.

Taneční kurzy, škola, výuka: - pohybová průprava- všechny tance - společenské tance - zaměření na latinsko - americké - break dance - show dance - step dance - aerobic.

Taneční škola: - společenský tanec - služby pro společenské akce - zahajovací předtančení, taneční vstupy během večera (i s účastí publika), moderování - vlastní taneční orchestr.

Taneční kurzy. Nabídka vystoupení, zajištění programů na plesech a akcích s větším počtem tanečnic. Kurzy: - ZUMBA - FLAMENCO - bříšní tance - balet.

Taneční škola. Kurzy tance a společenské výchovy pro mládež. Kurzy pokračovací pro absolventy základních kurzů. Kurzy tance pro manželské páry a partnerské dvojice. Kurzy stepu a stepového tance pro děti od 12 let. Kurz stepu pro dospělé. Přednášky o praktickém užívání společenských pravidel. Organizování: - společenské akce - programy ...

Kulturní, společenský dům. Služby, pořádání: - divadelní a kulturní pořady pro děti a dospělé - jazykové kurzy, školení, vzdělávací kurzy - kurzy tance a společenské výchovy - pronájem sálu, salónku a pořádání konferencí a kongresů.

Služby: - využití volného času, volnočasové aktivity.

Zřícenina hradu HUKVALDY. Kulturní akce: - koncerty vážné hudby - divadelní představení - představení historického šermu - výstavy atd.

Skupina scénického šermu ALLEGROS. Pořádání, služby: -programy, představení, vystoupení pro děti i dospělé s ukázkami bojového umění z období gotiky a baroka.

Restaurace. Provozní doba: - Po 11 - 15 - Út - Čt 11 - 24 - Pá 11 - 04 - So 18 - 04.