Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Výuka tanečních stylů souhrnně označovaných jako Street Dance (Hip Hop, House Dance, MTV Dance, Dancehall, atd.) a Contemporary Dance (moderní, scénický tanec) v Olomouci. Taneční kurzy pro děti, mládež i dospělé, pro začínající i pokročilé tanečníky.

Taneční škola Talent: - kurzy tance pro dospělé.

TK Olymp Olomouc je tradiční taneční klub zabývající se výchovou standardních a latinskoamerických tanečníků. V novém tisíciletí patří mezi nejúspěšnější české kluby. Naše páry pravidelně sbírají úspěchy v České republice i na mezinárodním poli. Nabízíme atraktivní volnočasovou aktivitu dětem,kvalitní zázemí sportovním tanečníkům a příjemné ...

Hlavní činností je podporovat rozvoj tance, organizovat sportovní a kulturní činnosti, především formou pořádání tanečních přehlídek, soutěží, festivalů a organizovat další činnost s tím související, včetně poradenské činnosti v této oblasti. Pronájem kulturního domu Lola - plesy, školení, oslavy.

Taneční škola Eva a Libor Šrámkovi: - dětský klub sportovního tance - senior hobby klub - individuální lekce - předsvatební lekce - taneční lekce u Vás doma - taneční vystoupení a výuka na míru - choreografie - intenzivní opakovací kurzy - středně dobé kurzy zaměřené na konkrétní atraktivní tance - dlouhodobé kurzy pro ...

Nabízíme kurzy: - základní - pokračovací - dospěláci - salsa - Latino party - Hip hop - Klipové tančení - Pohybová průprava dětí. Dále nabízíme: - pronájem tanečních sálů - vystoupení - taneční obuv Dance kontakt s.r.o.

Taneční škola, taneční kurzy: - pro začátečníky, pokročilé - pro děti, dospělé - pro základní, střední školy.

Středisko volného času. Zájmové kroužky: - hudební a taneční - výtvarné - sportovní - přírodovědné - vzdělávací.

Folklorní soubor. Pořádání: - hudební a taneční vystoupení - folklorní festival V zámku a podzámčí.

Taneční škola. Taneční kurzy pro mládež. Taneční kurzy pro dospělé. Salsa kurzy. Solo salsa pro ženy.

Kurzy: -orientální a břišní tance. Kurzy pro ženy v každém věku Kurzy pro mentálně postižené Veřejná vystoupení

Baletní škola. Výuka: -balet -tanec.

Základní umělecká škola. Obor: - hudební - taneční - dramatický.

Základní umělecká škola. Hudební obor. Výtvarný obor. Taneční obor.

Taneční škola - tance klasické, balet, scénické

Cvičení - aerobik - power joga - hathajóga - zumba Taneční škola se zaměřením na mažoretkykurzy - orientální tance

Jezdecký klub: - rekreační ježdění - základní výcvik - jezdecké kurzy - prázdninové kurzy - ošetřování a jízdy na koni - přeprava koní - parkury, drezúra - jízdárna, ustájení - pořádání akcí.

Vydavatelství měsíčníku INFO o přehledu kulturních a sportovních akcí v Olomouci. Vychází každý poslední pátek v měsící. Cena 15,-Kč.

Obchodní činnost. Poradenství, přednášky: - zdravotnictví, zdravotnický materiál - školení 1. pomoci včetně AED.