Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Taneční studio Zafirah - výuka tance.

Taneční a pohybové studio, cvičení: - Piloxing - BOSU - trampolínky - TRX - orientální tanec.

Dance Team Venduly Brettschneiderové, taneční škola: - taneční kurzy pro děti i dospělé - step - pole dance - balet - street dance.

Máte problémy s technickým zabezpečením akce? Zajistíme ozvučení, osvětlení, videoprojekci, zastřešené pódium, laser, ...atd. Otevíráte nebo vybavujete klub, diskotéku, kulturní zařízení, divadlo, open air scénu? Zajistíme nebo Vám vyrobíme adekvátní techniku na míru s plným servisem. Vaše aparatura potřebuje opravu, renovaci, dovybavení, ...

-Výuka společenského a sportovního tance -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a ...

STUDIO-P GREIS Celostní medicína s využitím klasické medicíny a psychosomatické artterapie - využití znalostí astrologie, numerologie, chiromantie a karet (taroty). Partnerské vztahy. Pohybová kultura-taneční škola. Poradna pro ženy-příprava k porodu. Pomoc v krizi-toxikomanie, životní rezignace.

Taneční škola: -kurzy pro děti, mládež, dospělé -standartní a latinskoamerické tance -maturitní předtančení.

Taneční studio Grazia Plzeň nabízí výuku tanečních stylů různých žánrů od společenských tanců, přes flirt dance až po orient. Nabízíme i kurzy na přání a soukromé lekce.