Vyberte si z velké nabídky hudebních, zábavních, konverzačních anebo také dokumentárních rozhlasových anebo televizních stanic. Staňte se posluchači nebo diváky tuzemských i zahraničních stanic a sledujte tak živé televizní i radiové přenosy.

Program televize RTM je šířen v: - Liberci(47. kanál) - Jablonci nad Nisou (45. kanál) - kabelových sítích v Liberci a Jablonci nad Nisou Pořady programového bloku TV RTM jsou zaměřeny na: - regionální zpravodajství - publicistiku - živá moderovaná studia - zájmové a soutěžní pořady doplněné o dokumentární tvorbu atd.. TV ...

Regionální televizní zpravodajství.

Regionální vysílání rozhlasové stanice EVROPA 2, FM 88, 1 MHz ( denně 6-23h )

Rádio: - rozhlasové vysílání na frekvenci 92, 8 FM, 94, 7 FM, 95, 1 FM, 97, 0 FM, 107, 3 FM.

Vývoj: - vysílací technologie pro rozhlasové stanice, rádia, televize. Služby: - rozhlasové plánování. Doplňkový prodej: - výpočetní technika, počítače. - software SW.

Regionální hudební rádio. Regionální rozhlasová stanice.

Regionální televize. Výroba, vysílání reklamních spotů.

Nekomerční česká křesťanská televize. Nabízí pořady pro celou rodinu.

Video, videostudio: -natáčení a střih videa -podpora pro internet -výroba, promo-DVD a reklamních spotů -digitalizace 8mm filmů, VHS, S-VHS, Hi8, 8... -převody videoformátů. Realizace: -výstavní a veletržní expozice: -3D vizualizace -zajištění hostesky -doprovodné akce. Návrhy, realizace interiérů.

Služby: -kvalitní hudba na internetu RADIO INTERHIT -nahrávání jednoduchých reklamních spotů pro reklamu v médiích.

Regionální vysílání Radio Tep FM 100, 6.

Mediální a obchodní zastoupení působící v oblasti rádií. Výhradní zastoupení všech soukromých celoplošných stanic. Zprostředkování, prodej: -reklamní spoty (reklama) v rádiu -reklamní čas v reklamních pásmech -webové portály -soutěže, bannery, iSpoty. Speciální reklamní operace: -sponzoring -rozhovory -soutěže -rubriky ...

Provozovatel a poskytovatel optické a internetové sítě Moses. Televize - internet - telefon - fax. Televize - HD programy, plně digitální vysílání. Vysokorychlostní bezdrátový internet. Kabelová televize k internetu zdarma. Telefonní linka bez měsíčního poplatku. Příjem faxu na e-mail. HotLine: 777746958 - poruchy.

Rádio ČAS - vysílání. Další telefony: - horká linka 12 800 - sms do studia 777 276 777.

Vysílání internetové stanice televize TV3.

Provozujeme Instore Radio (In-store Radio, Radio hrající speciální program). Disponujeme sítí rádií v obchodních domech, restauracích a na dalších obchodních a veřejných prostorách. V současné době vysíláme na více než 300 místech po celé české republice. Disponujeme vlastním plně profesionálním nahrávacím studiem a rychlým technickým servisem. ...

Služby: -distribuce filmů do kin* -sklad filmů. Obchodní zástupce Brněnský a Zlínský kraj: -Radomír Kögler.

Rádio: -Frekvence 1 (104, 5 FM), Impuls (87, 6 FM), Evropa 2 (105, 5 FM) -rozhlasové vysílání. Sídlo firmy dle OR: -Praha.

Regionální rozhlasová stanice pro okresy Olomouc, Prostějov, Přerov, Kroměříž, Šumperk, Bruntál. Frekvence 90, 0 FM, 95, 4 FM, 97, 1 FM a 105, 4 FM, .

ARBOmedia.net Praha, spol.s r.o. mediální zastupitelství. Jádrem činnosti "sales house" je prodej reklamního prostoru médií, televizních kanálů, rozhlasových stanic, tiskových titulů a internetových serverů.Cílem je uspokojit potřeby média prostřednictvím naplnění požadavků reklamních zadavatelů. Mediální zastupitelství ...