Vyberte si z velké nabídky hudebních, zábavních, konverzačních anebo také dokumentárních rozhlasových anebo televizních stanic. Staňte se posluchači nebo diváky tuzemských i zahraničních stanic a sledujte tak živé televizní i radiové přenosy.

Oprava: - elektrospotřebiče - audio, video technika - gastro zařízení-konvektomaty Rational - bílá technika - satelitní technika - televizní rozvody. - pračky, mčky nádobí, vestavné spotřebiče, sušičky, indukční desky, vestavné trouby.

Rádio Kiss Jižní Čechy. Číslo 1 s největšími hity Jihočeské hudební rádio -kissparáda -písničky na přání -aktuální regionální zpravodajství s podrobným kulturním servisem -dopravní servis.

Ozvučování, stavba pódií a střech - kulturní a společenské akce Nahrávací studio Kulturní vystoupení

Ozvučování bytů, domů, barů, malých firemních prostor

Radio (rádio) PROGLAS. Služby: - křesťanské vysílání pro celou rodinu.

Regionální Televizní Agentura. EMURFILM TV. Realizace, výroba: -regionální vysílání, zpravodajství z oblasti jižní, jihovýchodní a střední Moravy -televizní reklamy -instruktážní filmy -videopřepisy.

-Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů

Poskytování kompletních mediálních služeb.

Televize mirnetTV a nové tarify Internetu - internet - telefon - mobil - televize - eshop hot-line: 724 533 436

Satelitní televize Skylink.

Výroba filmových a televizních dekorací, dekorace výstav, dekorační stavebnictví

Guugll News Aktuality, Zprávy, Události, Komentáře Přehled aktuálního dění ve světě.

Televizní zpravodajství.

Rádio. Regionální rozhlasové vysílání.

Rádio. Soukromá rozhlasová stanice (FM 103).

Vysílání TV Ostrov - televizní kanál, který nabízí lokální vysílání z Ostrova a jeho okolí - pořady a programy na kabelové televizi.

Internetové rádio M Radio -pozitivní, veselé rádio, online marketing. Cílová skupina - 25 - 55 let Hudba: od 80.let po současnost (uslyšíte starší pecku i třeba nějakou pohádkovou písničku). www.mradio.cz https://www.facebook.com/mradio.cz?fref=ts