Vyberte si z velké nabídky hudebních, zábavních, konverzačních anebo také dokumentárních rozhlasových anebo televizních stanic. Staňte se posluchači nebo diváky tuzemských i zahraničních stanic a sledujte tak živé televizní i radiové přenosy.

Český rozhlas-vysílání pro Vysočinu: -regionální rádio.

Český rozhlas: -reklama ve vysílání -pronájem hudebního studia -výroba nahrávek -písničky na přání -placená gratulace -výroba masterů pro CD**,kazety -snímání přednášek -ozvučení. 106,4 MHz*.

Český rozhlas Pardubice. Veřejnoprávní rozhlas pro celou ČR se samostatnými regionálními vysílači.

Rádio. Veřejnoprávní rozhlas pro celou ČR se samostatnými regionálními vysílači. Vysílání na frekvencích: -Brno 106, 5 FM, Hodonín 93, 6 FM, Uherský Brod 107, 3 FM, Zlín 97, 5 FM, Znojmo 97, 3 FM.

Zpravodajský portál Východních Čech. Prodej televizního reklamního času, výroba spotů. Tvorba zpravodajských reportáží a publicistiky, audiovizuálních pořadů a prezentací, dokumentů a propagačních materiálů.

Soukromá televize Brno. Produkce audiovizuálních děl. Pronájem a provoz technického zařízení nahrávacího studia.

Největší český poskytovatel televizních služeb a vysokorychlostního internetu. Služby: Digitální satelitní televize Kabelová televize - digitální - analogová. Připojení k internetu Telefon.

Montáž, správa, údržba: -osvětlení -hromosvody -slaboproudé i silnoproudé rozvody -kamerové systémy -zabezpečovací systémy Dodáva, prodej, montáž: -docházkové systémy Práce: -elektroinstalace

Prodej, e-shop: - hudební nástroje - osvětlení - ozvučení

Služby: -ozvučení -osvětlení

Služby: - studio počítačové animace - zvuková a obrazová postprodukce

Služby: - televizní vysílání - výroba audio- vizuální pořady, reklama - scénografie - výstavnictví

- Internetová TV - zábavné pořady - rozhovory - reportáže - reality show - hitparáda hlasování - ukázky nových filmů, které přicházejí do kin - soutěže fotky - sport - celebrity - reklamní bannerová plocha - články - pozvánky pro firmy a podnikatele - možnost nahrávání vašich videí - zábavná videa z celého světa

Rádio: -rozhlasové vysílání na frekvenci 103, 4 FM. Rádio Petrov začalo vysílat 1.1.2002. Jeho název se váže k nejvyšší brněnské dominantě, ke katedrále Sv.Petra a Pavla, nazývané Petrov. Reklama v tomto médiu je účinnou formou komunikace produktů a obchodních akcí, které realizujete v průběhu celého roku.Neméně důležitým ziskem pro Vás ...

Reklamní agentura Výroba, vysílání rozhlasové a televizní reklamy, propagačních, dokumentárních a PR pořadů.

Soukromá rozhlasová radiostanice. Služby: -rozhlasová reklama.