Potřebuje Váš gauč nebo pohovka renovaci? Využijte kompletní čalounické práce, které zahrnují opravy a renovace starého nábytku, výrobu nového nábytku na zakázku, čalounění sedacího nábytku, repasování automobilových interiérů včetně sedaček a volantů.

Zakázkový čalounický ateliér v Louňovicích u Mukařova. Pracujeme tradičními čalounickými technologiemi (vyvazování pružin, výplň africkou trávou a žíněmi atd.), využíváme i nejmodejnější postupy a materiály. Pomůžeme vybrat vhodný potahový materiál - máme velký výběr vzorků látek. www.retroarrivals.com

Výroba, výrobce: - čalounění sedadel do zemědělských strojů, vlaků, prostředků veřejné dopravy - díly vnitřního vybavení dopravních prostředků - čalounění kancelářských židlí, sedadel pro kina, divadla.

Čalunictví, čalounické práce - matrace na míru - autočalounictví - zakázková výroba.

Karlovarská ul.194(proti restauraci U Marešů): Čalounictví: - kompletní čalounické práce - široký výběr potahových látek - repliky - výroba matrací na míru - prodej matrací. Doprava zajištěna. Second hand. Oděvy. Obuv. Sportovní oděvy. Oblečení pro volný čas.

Čalounictví, práce: - čalounické - opravy čalouněného nábytku - opravy, renovace starožitného nábytku - výroba matrací.

Specialisté na kožené povrchy - čistíme, udržujeme, upravujeme, opravujeme a renovujeme kožené sedací soupravy, interiéry běžných automobilů, veteránů, luxusních a sportovních vozů, ale také interiéry dopravních letadel.

Čalounictví: - čalounické práce - výroba matrací - výroba čalouněných dveří a stěn s tepelnou a zvukovou izolací - čalounění starožitného i novodobého nábytku - čalounění sedacích souprav - autočalounictví.

Dekoratérské studio: Naše firma nabízí v oblasti dekoratérské služby. - poradenství a zaměření přímo ve Vašem interiéru - prodej tapet z katalogů - montáž i demontáž garnýží, tyčí a kolejniček - prodej, montáž rolet a žaluzií - šití záclon a závěsů, ubrusů, prostírání a dalších doplňků do interiéru -čalounické práce včetně restaurování ...

Čalounictví. Práce: - čalounické.

Brašnářství, výroba, oprava, e-shop: - kabelky - opasky - motocyklové doplnky, brašny Čalounictví: - opravy starožitného nábytku - restaurátorské práce - Auto - Moto čalounění

Truhlářství, výroba: - nábytek na míru - kuchyně - vestavěné skříně Čalounictví

Čalounictví. Práce: - čalounické - čalounění křesel, židlí, matrací.

Čalounické práce: - opravy čalouněného nábytku, - čalounění dveří, - výroba matrací. Prodej: - molitan, - potahové látky.

Čalounictví. Oprava, čalounické práce: - sedací soupravy - starožitnosti - nábytek, židle, křesla, gauče. Výroba: - matrace. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - molitan - potahové látky - saňové popruhy - koženky.

Čalounictví. Opravy: -čalouněný nábytek. Výroba: -matrace, molitan -starožitný nábytek -renovace čalounění.

Nabízíme čalounické práce, opravy a renovace klasického i novodobého nábytku. Prodáváme potahové látky české i zahraniční výroby.

Řemesla, služby - autočalounění vozů všech světových značek včetně veteránů - čalounění pro automobily, lodě, karavany - výroba čalouněného nábytku do interiérů

Řemesla, služby, opravy - čalounické práce, čalounění pro veškeré typy osobních a nákladních aut, autobusů, veteráná, lodí a motorek - renovace kůže veteránů - auto moto čalounictví - čalounění nábytku

Práce: - opravy sedacích souprav, kuchyňských rohových lavic, židlí a jiného čalouněného nábytku - zhotovení matrací - potahování knoflíků - široký výběr z potahových látek.

Potřebujete opravit či přečalounit autosedačky? Přejete si mít autosedačky dle Vašich představ? Neváhejte a obraťte se na odborníky! Od počátku našeho podnikání se zabýváme výrobou a opravou autosedaček, originálních potahů, renovací auto veteránů, kožených volantů, bočních výplní a přešití garnitur do kůže všech typů vozu. Naše firma je ...