Ostatní řemesla, jako košíkářství, kovotepectví, vypracovávání rodokmenů, sochařství, věštectví, zpracování kůže a kožešin, grafologické rozbory rukopisů a jiné manuální i rukodělné práce vyplňují mezeru mezi klasickými řemesly a průmyslovou výrobou.

Vyplétání a opravy tenisových, badmintonových a squashových raket. Velkoobchod a maloobchod - tenisové a badmintonové zboží a doplňky.

Vývoj a distribuce speciálních technologií a materiálů pro oblast hornictví, podzemního stavitelství, geotechniky a pozemního stavitelství. Provádění zpevňujících a utěsňujících injektáží, kotvení, vrtání, sanací betonu a památek, rekonstrukcí staveb. Výroba injekčních šnekových čerpadel.

Služby - poradenská činnost v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti - astrologické služby.

Izolatérství Kovářství, podkovářství -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Výroba a opravy čalounických výrobků -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

Činnost: - astrologické služby - výpočet a výklad osobního horoskopu

Služby - analýza příčin dopravních nehod.

Výklad karet - numerologie REIKI - FENG ŠUEJ - spirituální léčení.

Sanace a izolace vlhkého zdiva: - podřezávání zdiva domu řetězovou pilou - ruční podsekání zdiva - chemické injektáže

Služby: - masáže, pedikúra a reflexní terapie. - numerologie.

Stříbření skla pro stavební průmysl - stříbření pro dekorativní účely - stříbření optických komponentů.

Výklad tarotu, karet Lenormand, osobní mandaly, léčitelství či diagnostiky nemocí. Prodej bylin z peruánské Amazonie.

Prenájom hnuteľných vecí Prípravné práce pre stavbu Mechanické úpravy na zákazku Sprostredkovateľská činnosť Demolácia, zemné a výkopové práce Prenájom strojov, prístrojov a zariadení Maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než ...

Podkovářství - strouhání a podkování kopyt koní - mobilní kovárna.

Služby - úprava paznehtů skotu - stavba ohrad.

Služby: - kreslení ilustrací, karikatur a animací

Potřebujete rychlou a kvalitní jazykovou korekturu brožurky, letáku, odborného článku, výroční zprávy či jiného českého textu? Profesionální korektury.cz Váš text odborně zkontrolují a zajistí Vám prvotřídní servis.

Služby: - genealogické služby - sestavení rodokmenu - numerologie

Služby: - výklad karet - čtení z ruky - numerologie - očistné rituály - kartářka.

Prodej, e-shop: - diamantová technika - diamantové nástroje. Půjčovna: - nářadí - bourací kladiva - brusky - zahrdní technika - vysavače. Práce: - jádrové vrtání - broušení betonu - řezání betonu, asfaltu.