Industrial Starter Czech s.r.o.
OTAVA, výrobní družstvo
ART METAL DESIGN Oldřich Ušák s.r.o., zámečnická výroba
NOVAPAX CZ s.r.o.

Industrial Starter Czech s.r.o.
OTAVA, výrobní družstvo
ART METAL DESIGN Oldřich Ušák s.r.o., zámečnická výroba
NOVAPAX CZ s.r.o.

I v dnešní době mají řemesla stále nezastupitelný význam. Čalounictví, krejčovství, stavebně řemeslné práce, umělecké práce, strojírenská řemesla, kominictví, restaurátorské práce a ostatní řemesla jsou nezbytná v každodenním životě každého člověka.

Strojmetal Aluminium Forging, s.r.o., výroba kovaných dílů
Náš firemní program se specializuje na pokroková řešení v oblasti kování hliníku. Vyrábíme kované podvozkové díly s nejvyššími nároky na pevnost a životnost, dekorativní díly a také díly pro použití v průmyslu. Speciálně vyvinuté materiály dekorativních dílů zaručují jejich vysokou kvalitu. Našim zákazníkům nabízíme řešení na míru.
Strojmetal Aluminium Forging, s.r.o., výroba kovaných dílů
REMS Česká republika s.r.o.  Profesionální nářadí pro řemeslníky
Hledáte kvalitní pracovní nářadí? Obraťte se na firmu REMS! Jsme předním světovým výrobcem nářadí, které je odolné a bezpečné. Ať už jste instalatér, topenář či vás živí jiné řemeslo, ke své práci potřebujete profesionální nářadí. Spolehněte se na nás, naše nástroje pro řezání, ohýbání, lisování, pájení a podobně vás nezklamou.
REMS Česká republika s.r.o.  Profesionální nářadí pro řemeslníky
Alan Klempár – stavební a zemní práce, čištění kanalizací
Naše společnost realizuje různé stavební práce, mezi které patří výstavba rodinných domů, opěrných zdí z různých materiálů, montáž sádrokartonu, pokládka zámkové dlažby i rekonstrukce budov. Dále provádíme zemní a výkopové práce, hloubení bazénů, základů a také různé terénní úpravy. Provádíme také čištění kanalizací a domovních odpadů.
Alan Klempár – stavební a zemní práce, čištění kanalizací
Činnost: - zakázková truhlářská výroba - realizace interiérů.

Zemní a výkopové práce minibagrem nebo i ručně - terénní pro veškeré přípojky a inženýrské sítě. - pokládka zámkové dlažby a stavba opěrných zídek menšího rozsahu - bourací práce - řezání asfaltu, hutnění výkopu. Práce provádíme minibagrem nebo ručně.

Zednictví, výstavba, práce: - rodinné domy - rekonstrukce domů, bytů, koupelen - zateplování fasád - zednické práce.

Prodej, montáž, pokládka: - podlahové krytiny - koberce - PVC - korek - plovoucí podlahy - obkladové panely - obklady, dlažby.

Stavební společnost, výstavba: - dřevostavby - sádrokartonářské práce.

Služby: - kompletní dámské a pánské krejčovské služby i v nadměrných velikostech - svatební a společenské šaty - služba „Krejčovství přijede k Vám“. - možnost malosériové výroby oděvů - nabídka pro pracovní kolektivy : hotely, restaurace, pěvecké sbory, cestovní kanceláře apod. - úpravy oděvů - šití záclon, závěsů a povlečení - ...

Firma ELEKTROCABLE s.r.o. se již od roku 1994 zabývá činností v oboru elektro - montáží, realizací, projekcí, oprav a revizí na elektrickém zařízení NN a VN 10, 22, 35 kV. Též nabízíme služby ve formě zabezpečení dodávky el. energie náhradními zdroji (dieselagregáty). MONTÁŽE, REALIZACE, OPRAVY, REVIZE, PROJEKCE: - VN trafostanice, ...

Obráběčství - zpracování, realizace technologických a konstrukčních návrhů - výroba jednoúčelových strojů a přípravků pro automobilový průmysl - zámečnické práce z oceli, nerezu a hliníku

Práce: - kovoobráběčské - soustružnické - lisování dílů.

Výroba: - dekorační, reklamní loutky. Oprava, restaurování: - poškozené loutky, betlémy.

Práce: - jeřábnické, autojeřábnické - autojeřábem AD-080 - práce autojeřábem Provádíme veškeré autojeřábnické práce na území Královéhradeckého, Středočeského a Libereckého kraje.

Firma CESTÁŘSKÉ PRÁCE s.r.o. se specializuje na stavební práce a také nákladní autodopravu. V rámci své činnosti provádíme zemní práce, terénní úpravy, opravy mostů a propustí, dopravní stavby, výstavbu vodovodů a kanalizací nebo zimní údržbu komunikací. Sídlíme v obci Šimonovice, okres Liberec. Stavební činnost, práce, výstavba: - dopravní ...

Návrh a výroba drobných konstrukcí, ocelových venkovních schodišť, zábradlí, automatických posuvných bran a otvíracích bran včetně dálkového ovládání, návrhy dílů ve 2D a následné tvarové pálení CNC plasmou.

Firma Roman Stupka provádí kompletní instalatérské a topenářské práce. Realizujeme rozvody vody, topení, plynu i odpadů. Sídlíme ve městě Česká Lípa. Provádíme tyto práce: - vodoinstalatérské - topenářské - plynařské - ústřední topení - rozvody plynu - montáž rozvodů vody, odpadů - výměna, montáž umyvadel, vodovodních baterií, ...

Firma Július Makula poskytuje širokou škálu stavebních prací. Specializujeme se na zemní a výkopové práce, pokládku kanalizace, zednické práce, izolace, pokládku dlažby, odvoz suti či malířské práce. To vše a ještě víc Vám může poskytnout společnost Július Makula, Jablonec nad Nisou. Stavební činnost, práce, služby: - zemní a výkopové práce - ...

Studnařské práce kopané vzduchovým kompresorem. Prohlubování, pokládání skruží, rekonstrukce, spárování starších i nových studní. Výměny starých skruží, segmentů za nové, výměny záhlav a poklopů. Výkopy sond. Čištění, dezinfekce a filtrace dna, zatěsnění přítoku povrchové vody. Zjištění nálezu pramenu a hloubky vody v horninách. Čištění a ...

Návrhy, dodávky a realizace kamerových systémů. Ozvučovací a zabezpečovací systémy. GSM zesilovače. Video projekce. Inteligentní domy. IT sítě. Docházkové systémy. Strukturovaná kabeláž. Rozvody slaboproud, silnoproud. Automatizace.

Zemní práce - výkopové a stavební práce - inženýrské sítě - terénní úpravy pozemků.

Truhlářské práce, výroba - dřevěné podlahy - špalíkové parkety.

Elektroinstalační práce, elektroinstalace - motnáž zabezpečovacích zařízení - přípojky elektro - montáž hromosvodů včetně revize.

METAFO - prášková lakovna se sídlem v Mníšku u Liberce. Hlavní činností je vývoj a specializace na povrchové úpravy kovů práškovými plasty. Firma působí v tomto oboru již od roku 1993 a zaručuje dlouholeté zkušenosti a perfektní kvalitu zpracovaných výrobků. Použité technologie a metody úpravy jsou prováděny především formami práškového ...

Pokrývačské a klempířské práce - střechy na klíč - montáž střešních oken - výškové práce - drobné stavební práce - rekonstrukce a zateplování podkroví.

Pokrývačské a tesařské práce - kompletní dodávka střech - rekonstrukce plochých střech, pokládka nových střech, izolace střech a budov - montáž, opravy a údržby střech - výroba a montáž světlíkových konstrukcí s demontáží původních konstrukcí - montáž a opravy hromosvodů včetně revizí.

Vodo topo plyn - plynárenské práce, montáž plynu, utěsnění domovních plynovodů, montáž proti úniku plynu - revizní technik plynu - topenářské práce, montáž ústředního vytápění.

Podlahářské práce, realizace, montáž - pokládka podlahové krytiny - dřevěné podlahy - linoleum - PVC - koberce.