Udržujte starý nábytek ve výborném stavu díky restaurátorským pracím. Ty zahrnují rekonstrukce a renovace, doplnění chybějících částí nábytku, řezbářské úpravy, povrchové úpravy lakem, voskem, fermeží, ošetření proti dřevokaznému hmyzu a další úkony.

Kamenictví Karel Otruba
Kamenictví Karel Otruba vychází z dlouhodobé kamenosochařské tradice, díky čemuž jsou naše kamenické práce vždy kvalitní. Zhotovíme vám vše od kamenné kuchyňské pracovní desky či obkladů krbů, až po parapety a schody. Soustřeďujeme se na lokality jako je Prostějov a Olomouc. Vaše spokojenost je náš cíl. Náš zkušený kameník vám zajistí kamenické ...
Firma René Seifried byla založena v roce 1994 a zabývá se restaurováním, kamenosochařstvím, užitým sochařstvím, zahradní architekturou, interiérovými návrhy, realizací sochařských děl a kamenickou výrobou. Firma René SEIFRIED podniká na základě živnostenského oprávnění č.j.07852/92/St/ŽF/T. Firma René SEIFRIED je držitelem oprávnění, vydané ...

Kamenosochařství Výroba: -pomníky, zaklopení -obklady, dlažby -krby. Restaurátorské práce, kašny včetně návrhů. Štukatérské práce, modelace odlitků.

Výroba, prodej a restaurování: - rustikální nábytek - selský nábytek

Chcete si svůj interiér ozvláštnit retro nábytkem nebo máte doma starožitný nábytek, který chcete zrestaurovat? Profesionální restaurátor Marek Přikryl v Přerově nedaleko Olomouce si poradí i s nábytkem v žalostném stavu. V ateliéru restaurování provádí nejen renovaci a opravu, ale zaměřuje se také na prodej starožitného a retro nábytku. ...

Kamenictví. Kamenické, restaurátorské práce. Výroba: - pomníky, podstavce, krycí desky, náhrobky na jednohroby, urnové hroby i dvojhroby - hřbitovní doplňky - kamenné kuchyňské a koupelnové desky - obklady krbu - parapety a schody z kamene. Restaurování, oprava: - pískovce - starých kamenných prvků.

Restaurátorské práce: - kompletní restaurování kamenosochařských památek a součástí architektury - restaurování uměleckých děl a objektů z kamene, umělého kamene, štuku a sádry se zajištěním a koordinací dalších restaurátorů s příslušným povolením MKČR a ostatních subdodavatelů z oboru uměleckých řemesel a jejich restaurování - ...

Čalounictví: - Restaurování kočárů. - Restaurování kočárků - čalounění automobilů.

Truhlářství: -výroba nábytku z masivu, dveří, vrat, schodů. Restaurování nábytku: - kompletní restaurování včetně čalounění, renovace dveří, vrat a podlah. Výroba replik nábytku z masivu i dýhovaného.

Služby: - restaurování - restaurátor - restaurování a konzervování nábytku a řezby

Řemeslo, služby: - restaurátor - restaurování umělecko-řemeslných děl výtvarného charakteru a uměleckého průmyslu

Onjasi Truhlářství, s.r.o. se nachází v centru města Zábřeh a jeho vznik byl pod názvem JOS Dřevovýroba. Pokud tedy hledáte stolařství, které vám vyrobí originální nábytek z masivu nebo dřevěné schodiště na zakázku pak jste zde správně. Díky kvalifikovaným pracovníkům jsou výrobky prováděny kvalitně a se smyslem pro detail. Realizace zajistíme ...

Restaurátor kamenných památek: - restaurování a rekonstrukce kamenných nepolychromovaných uměleckých plastik - restaurování a rekonstrukce kamenných architektonických prvků.

Dřevořezbářské práce - zakázková tvorba, dřevořezby, sochy, ornamenty. Renovace oken a dveří. Rizikové kácení a ořezy stromů. Restaurování nábytku.

Zpracování kamene a jeho restaurování Umělecké kovářství a restaurování kovu

Výroba, oprava: - čalouněný nábytek - restaurování a opravy starožitného nábytku.

Specialista na kamenné prvky staveb. Kamenosochařství: -restaurování kamenných prvků historických staveb -výroba a montáž obkladů, soklů, parapetů, ostření -kompletní realizace atypických pomníků, pamětních desek -opravy památníků, monumentů.

Restaurování a výroba vitráží (vitraj). Fusing, mozaika, pískování, distribuce barevných skel.

Dřelub - zakázková výroba z lamina a masivu: - schody - dveře včetně zárubní - altány a pergoly - kuchyně - nábytek - pokládka plovoucích a dřevěných podlah - restaurování starého nábytku.

Lakýrnické práce. Povrchové úpravy materialu metelickými barvami. Restauratorské práce - opravy novostaveb interiér, exteriér, fasády.

Kamenické práce Restaurátorské práce - kašny - schody - portály - boží muka - kříže

Kovovýroba: - restaurování kovových výrobků - dálkově ovládané brány a vrata - bezpečnostní mříže - domovní čísla - krbové nářadí a rošty, krbové mřížky.

Návrh, realizace: - vitrážové výplně oken, dveří a kuchyňských linek - skleněné stěny a zástěny - zrcadla, závěsné vitráže - obrazy, lustry - klasické i novodobé chrámové a kostelní vitráže. Restaurování, konzervace a oprava: - vitráže.