Udržujte starý nábytek ve výborném stavu díky restaurátorským pracím. Ty zahrnují rekonstrukce a renovace, doplnění chybějících částí nábytku, řezbářské úpravy, povrchové úpravy lakem, voskem, fermeží, ošetření proti dřevokaznému hmyzu a další úkony.

Firma Zahradníková Radka se zabývá pozlacovaním uměleckých předmětů plátkovými kovy a restaurováním církevních mobiliářů a historického nábytku. Umělecko řemeslné práce:: - restaurátorské práce - pozlacování plátkovými kovy, zlatem, stříbrem - zlacení dřeva, štuku, sádry, kovu, rámů, nábytků, lišt - restaurování církevního mobiliáře, ...

Činnost: - umělecké zpracování kovů - kovářské práce - kovolitecké práce - restaurování kovových prvků.

Restaurování, restaurátorka: - starožitný porcelán, keramika.

Stavební práce: -stavby objektů na klíč -rekonstrukce -modernizace -zateplování fasád -opravy a nátěry fasád -výstavba rodinných domů na klíč -práce štukatérské a restaurátorské -obklady fasád KLINKER.

Služby, práce: - restaurátor - restaurování - pozlacování, pozlacovač - štafířské - prodej plátkové zlato a stříbro

Truhlářství na zakázku - umělecké truhlářství - řezbářské práce Restaurátorské práce

Ateliér knihy a papíru Arts & Crafts Nabízíme tyto knihařské a umělecko-řemeslné služby: vazba diplomových prací, časopisů, dokumentů, výroba kronik, knih hostů, pamětních a kondolenčních vazeb, restaurování a opravy knih i kožených částí historického nábytku, originální jídelníčky, obaly, pouzdra, etuje, šperkovnice, horká ražba, slepotisk, ...

Restaurátorské práce atypické konstrukce, kostelyrekonstrukce a konzervace památek, interiérový design včetně realizace

Zakázkové řezbářské práce Zlacení Restaurátorské práce Polychromování

Kamenosochařství, štukatérské restaurátorské práce - výroba soch - renovace fasád.

Výstavba - krby, římsy - modifikované sanační omítky Řemesla, služby - štukatérské práce - restaurátorské práce

Ručně paličkovaná krajka a restaurování textilií.

Malování obrazů na zakázku, restaurování obrazů, malování a restaurování fresek a sgrafit, obnova renesančních fasád.

Restaurování kulturních památek nebo jejich částí ze dřeva /nábytek/ včetně zlacení - pozlacovačské práce

Restaurátorské práce Výroba - kuchyňský nábytek - kuchyňské linky - kancelářská nábyek - koupelnový nábytek Zakázková výroba - nábytek (interiérový, atypický) Dodávka - schodiště

Restaurátorské práce: -barokní nábytek -renesanční nábytek -nábytek slohu MANÝRISMUS. Výroba: -nábytek -luxusní barokní nábytek -nábytek slohu MANÝRISMUS.

Restaurátorství a opravy moderních, starších a historických optických přístrojů a jiných předmětů jako : -starší fotoaparáty a filmové kamery -dalekohledy a zaměřovače -projektory a promítačky -mikroskopy -elektrooptické a optomechanické přístroje. Soudní znalec v oboru optických přístrojů.

Práce: -štukatérské -zednické -čistící systém JOS -odstraňování grafit -čistění fasád -rekonstrukce domů -oprava a rekonstrukce sakrálních staveb apod.

Kovářské práce: -restaurátorské práce -ozdobné kování oken -ozdobné kování dveří -příslušenství ke krbům -zakázková výroba -výroba vrat a plotů -výroba schodišť.

Opravy - truhlářské práce Renovace - starožitný nábytek Realizace - interiéry Umělecká truhlářská a řezbářská činnostvýroba - sochy - betlémy

Lakýrnické práce - fládrování - lakování Malování - obrazy na zeď v interierech i venku Písmolakýrnické práce Restaurování Malování - obrazy na zeď (v interierech i venku)

Kamenické práce - zhotovení pomníků z přírodního a umělého kamene rodinné hrobky, jednohrobky, dvojhrobky, urnové pomníky - zlacení a stříbření písma pomníky Výroba - kuchyňské desky z přírodního kamene Výroba - schody z přírodního a umělého kamene Restaurátorské práce (sochy)

Umělecký truhlář Restaurování nábytku