Betonářské práce oceníte na každé stavbě, proto využijte služeb jako je prodej betonu, dodávka betonových konstrukcí, výztuž bednění a jeho uložení a vázání, betonáž, lití a aplikace betonové směsi do libovolného tvaru.

Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Provádíme odolné betonové podlahy pro rodinné a bytové domy, koupelny, garáže i průmyslové prostory. Výhodou betonových podlah je rychlost realizace, kvalita a výhodná cena. Betonujeme také bazény, spádové betony, střechy či základové desky. Práce provádíme v rámci celé České republiky.
Kvalitní betonové podlahy, Betony Ouřada s.r.o.
Betonáže: - průmyslové podlahy - kladení armatur.

Práce, činnost: - zednické - sádrokartonářské - betonářské - zámková dlažba - rekonstrukce koupelen

Stavební činnost: -práce na klíč -rekonstrukce domů, budov, objektů -obklady, obkladačské práce -dlaždičské práce -pokládka zámkové dlažby -betonové palisády -klempířské práce. Řemeslnické práce: -zednické, zedník.

Pokládka, montáž: - betonové podlahy.

Betonové podlahy - zaměření, výroba - samonivelační podlahy, lité cementové směsi, anhydritové - dodávka a pokládka všech tepelných a kročejových izolací.

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. vznikla v r. 2011. Tradice v pokládce průmyslových podlah sahá do r. 1990, kdy působila pod názvem Ing. Zbyněk PETR, CSc. – PETR´S Olomouc. Od této doby se zabývá aplikacemi speciálních a silikátových hmot ve stavebnictví. Provádí dodávku a montáž například průmyslových, antistatických či betonových ...

Pokládání průmyslových podlah. Podlahy bezesparé, mechanicky a chemicky odolné, bezprašné a lehce udržovatelné.

Stavebniny. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - stavebniny - stavební materiál. Autodoprava. Jeřábnické práce - jeřábem AD 20. Čerpadlo betonu Pumi Shwing. Veškeré betonářské práce.

Výroba, pokládání, opravy: -průmyslové podlahy -lité podlahy -chemicky odolné podlahy -antistatické podlahy. MORAVIA FLOOR s.r.o. . Prodej, půjčovna, servis, oprava: -nářadí, ochranné a pracovní pomůcky pro řemesla, zahrádkáře, kutily.

Stavební činnost - hrubé stavby - monolitické stavby - sanace betonu - pronájem bednění.

Návrh, výroba, realizace: - betonová schodiště.

Stavební firma: - monolitické konstrukce - železobetony - výstavba a rekonstrukce rodinných domů, historických objektů - rekonstrukce a opravy stávajících objektů na klíč - projektování stavebních armovacích armatur i pro cizí firmy - projektová dokumentace včetně stavebního povolení - zateplování fasád včetně výpočtu tepelných ...

Betonservis s.r.o., stavebnictví, specializace na : monolitické hrubé stavby; základové desky, pasy, patky, betonové věnce a monolitické železobetonové stropy - rodinné domy, průmyslové stavby, haly; opěrné i nosné zdi; výroba a uložení betonářské výztuže, betonové konstrukce i v pohledovém provedení.

Stavební činnost - bytová výstavba na klíč - zednické, betonářské, omítkářské a lešenářské práce - zateplování budov - práce tesařské, truhlářské, klempířské, izolatérské, zámečnické, instalatérské.

Stavební společnost - projektové práce - zakládání staveb - zemní práce - zednické a betonářské práce - truhlářské práce, dřevostavby - izolační práce - pokrývačské práce.

Stavební společnost - kompletní dodávky železobetonových monolitických konstrukcí.

Služby: - dovoz betonu, betonových směsí včetně uložení - kontejnerová doprava - realizace lité podlahy

Práce: -čerpání betonu

Realizace interiérů - dekorativní omítky - dodávka a montáž nerozového zábradlí - imitace podhledového betonu - cementové lité podlahy.

Podkladní vrstvy: - Šterkové - Podkladní betony Izolace - Izolace proti zemní vlhkosti - Izolace proti radonu Betonové podlahy - Drátkobetonové desky - Betonové desky s ocelovými sítěmi - Bezesparé podlahy - Venkovní pojezdové betony Cementové vsypové vrstvy - Minerální - Korundové - Metalické Pryskyřičné nášlapné ...

Průmyslové podlahy - betonové podlahy - podlahy pro potravinářské provozy - opravy schodů.

Betonové podlahy - realizace, montáž.

Betonové podlahy: - jako železobetonové desky v min. tl. 10 cm, potřebnou tloušťkou této desky a způsob vyztužení lze ověřit výpočtem. Podlahy ze syntetických pryskyřic: - provádějí v různých barevných odstínech ve strukturách hladkých nebo hrubých (protiskluzových) a používají se většinou do průmyslových provozů, buď jako ochrana a ...

Služby, práce: - údržba a opravy domů, bytů - zámečnické - vodoinstalace - práce se dřevem - betonování, izolace