Jeřáb umožňuje nakládání, zvedání, překládání a vyzvedávání těžkých stavebních materiálů a dalších těžkých břemen. Nosnost jeřábů se pohybuje v řádech desítek tun. Jeřábnické práce se proto uplatňují zejména ve stavebním sektoru, kde usnadňují manipulaci.

Zdeněk Václavík - jeřábnické práce
Pan Zdeněk Václavík se v rámci své podnikatelské činnosti zaměřuje na jeřábnické práce. Práci autojeřábem se věnuje již víc jak dvacet let a má tedy dlouholeté zkušenosti v oboru. Dále se také zaměřuje na pronájem a půjčování montážních plošin. Pokud si přejete kvalitně odvedenou práci, neváhejte oslovit firmu Zdeněk Václavík z Jilemnice.
Zdeněk Václavík - jeřábnické práce
Hlavním předmětem našeho podnikání jsou veškeré stavební práce a úpravy. Dále se zaměřujeme na zemní práce. Firma disponuje vlastní betonárkou pro výrobu betonu třídy B10 až B20. Jedná se zejména o bytové stavby, průmyslové stavby, novostavby i rekonstrukce staveb, stavby na klíč, základové desky apod. Dále realizujeme veškeré subdodávky při ...

Zemní práce: -čištění a odbahnění rybníků a koryt potoků potoků -výkopové práce, výkopy základů -frézování většiny druhů hornin, betonu a zdiv (fréza WS45N) -zakládání staveb pro rodinné domy i pro průmyslové stavby (čističky) Demolice: -bourací a demoliční práce, odstraňování staveb -strojně ...

Práce: - jeřábnické - autojeřábnické - výkopy

Společnost Trhlík - práce se stavební mechanizací, s.r.o. se zaměřuje na jeřábnické práce. Provádíme přesun a manipulaci těžkých břemen nejčastěji na stavbách, nabízíme i další činnosti pomocí stavební techniky. Působíme převážně v Jihočeském kraji. Při realizaci zakázek dbáme na dodržování pravidel bezpečnosti práce a naši zaměstnanci jsou řádně ...

Zemědělské družstvo Kunžak se nachází v okrese Jindřichův Hradec a v současné době hospodaří na 2500 ha zemědělské půdy. Zaměřujeme se na pěstování, brambor, pšenice, řepky a také sílážní kukuřice. V rámci živočišné výroby se zabýváme chovem hovězího dobytka a prasnic. Sídlíme na adrese Střížovická 420, Kunžak. Zemědělské družstvo, ZD: - ...

Zámečnictví, nástrojářství. Jeřábnické práce. Pronájem, půjčovna, montáže, demontáže, opravy, servis: - jeřáby Potain. Realizace po celé ČR.

Jeřábnické práce - vykládání materiálu - přesun nákladu - manipulace s nákladem.

Služby: - stěhování bytů, firem, archivů, starožitností - mezinárodní stěhování - stěhování strojů, těžkých břemen - přeprava nadměrných nákladů - skladování (krátkodobé, dlouhodobé). Práce: - jeřábnické - pronájem autojeřábu (Liebherr LTM 1030-2.1, VALLA 250D, Tatra AD 28).

Výroba, služby: - požární dveře, stěny a okna - eurookna, plastová okna - zateplování oken - jeřábnické práce.

Služby: - jeřábnické práce - autojeřáby do nosnosti 28tun - nosnost 8tun, 16tun. - jeřáb.

Činnost: - jeřábnické práce - práce autojeřábem

Stěhování (i mezinárodní), jeřábnické práce, autodoprava, nadměrná přeprava, skladování.

Naše společnost B+V Trans s.r.o. z Tábora zajišťuje přepravu a stěhování nadměrných nákladů a jeřábnické práce. Jsme zkušenou firmou s dlouholetou tradicí. Činnost: - přeprava a stěhování nadměrných nákladů (30 let praxe) - jeřábnické práce, práce autojeřábem do 100 tun (40 let praxe).

Služby, pronájem, práce, přeprava: Pronájem mobilních jeřábů LIEBHERR -výškové montáže -zpracování technologického postupu zvedání -stanovení technologie montáže -výstavba přemostění, mostů, hal, skladů, nádrží -montáže technologických zařízení -montáže a demontáže stavebních jeřábů -montáž ocelových konstrukcí průmyslových ...

Výstavba. - inženýrské sítě. Práce: - přípravné stavební práce - demolice - terénní úpravy. - zemní a výkopové práce - pokládání zámkové dlažby. Jeřábnické práce. Autodoprava. Autoservis, autoopravna.

Řemesla, služby - jeřábnické práce - demoliční práce - zemní a výkopové práce - přeprava, doprava materiálů

Práce: -jeřábnické práce -autojeřáb AD20T Tatra 815

Velkoobchod, prodej: - hutní materiál - topenářské trubky - černé, pozinkované, ocelové a měděné plechy - uzavřené profily - ocelové profily I, U, L - plotové pletivo. Služby: - jeřábnické práce - zámečnické práce. Výroba: - zařízení pro koně - zařízení pro tělesně postižené.

Práce: -ekologická likvidace autovraků, odpadů -zemní práce -odvodňování stavenišť -technická rekultivace -bourání, úklidové práce -montáž, demontáž ocelových konstrukcí -práce s jeřábem.

Služby: -demontážní práce -silážní žlaby -panelová hnojiště -panelové plochy a cesty -velkokapacitní seníky a sklady tvořené ocelovou konstrukcí, plechovým, hliníkovým opláštěním. Nabídka: -demontované silážní žlaby a jejich části -panelové prvky -silniční panely všech rozměrů.

Stavební a obchodní firma. Kompletní realizace staveb, stavby na klíč. Služby: -restaurátorství památkových objektů -rekonstrukce -stavební práce -podlahářské práce -vodoinstalatérské práce -pokrývačství -klasické i ploché střechy -tavné pásy, polomodifikované a plněmodifikované folie VEDAG -klempířské, zednické, ...

Služby: -stavební práce -inženýrské stavby -průmyslové stavby -projektová činnost ve stavebnictví -rekonstrukce -tesařské práce -obklady, dlažby -zemní práce -stroje MF860, MF960 -práce jeřábem AD28.

Stavební práce: -rekonstrukce historických objektů -zemědělské, průmyslové a občanské stavby -velké projekty -benzínové pumpy, supermarkety -rodinné domy na klíč. Služby: -jeřábnické práce.