PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným

Malířské a natěračské práce nezahrnují pouze malování interiérů a exteriérů, ale také tapetování, nátěry fasád, drobné zednické práce, sádrové omítky a nátěry oken, dveří a radiátorů. Na všechny tyto úkony jsou používané kvalitní barvy v mnoha odstínech.

Řemeslo: - malíř - natěrač - tapetář. Nátěry fasád. Interiérové nástřiky: - VARIOPAINT - OIKOS a jiné.

Společnost Kamenictví Tvrdý s.r.o. je zakázkovým kamenictví s dlouholetou tradicí. Pro naše klienty vyrábíme pracovní desky, parapety, odkládací desky, obklady a dlažby, nábytek z kamene nebo také římsy a obložení krbů. Samozřejmostí je též kompletní dodávka nových hrobů a jejich renovace. Naše kamenictví zpracovává výhradně přírodní kámen jako je ...

Stavební firma ZISTAV s.r.o. nabízí veškeré stavební práce na vysoké úrovni. Provádíme občanskou výstavbu, novostavby, rekonstrukce a přestavby veškerých budov, domů i bytů. Mezi naše aktivity patří také zateplování fasád či různé dílčí stavební práce. Sídlíme v Karlových Varech, část Stará Role. Stavba, výstavba: - občanská výstavba - ...

Firma LOBBY ÚKLID CHEB provádí kompletní úklidové práce domácností, kanceláří, hotelů i průmyslových objektů. V rámci našich služeb nabízíme pravidelné i generální úklidy, čištění koberců, mytí oken nebo čištění žaluzií. Zajišťujeme i speciální práce jako např. leštění mramoru krystalizací, mytí tlakovým strojem a odstraňování graffiti. Dodáváme ...

Stavební práce, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce budov - fasády - sádrokartonářské práce - rekonstrukce koupelen - malířské, lakýrnické práce - výstavba chodníků.

Práce: - vodoinstalatérské - podlahářské práce - malířské práce - montáž dveří - služby hodinového manžela.

Stavební práce: - rekonstrukce koupelen, bytů - zateplování fasád.

Malířské, lakýrnické a tapetářské práce.

Stavební činnost - provádění staveb - výstavba rodinných domů - rekonstrukce bytů a koupelen - zednické práce - sádrokartonářské práce - malířské práce - bourací práce.

Práce: - malířské - lakýrnické - tapetářské, tapetování

Práce: - lakýrnické - nátěry střech - malířské - izolace budov - klempířské - pokrývačské Veškeré stavebně řemeslné práce. Dodávka, montáž: - plastové ploty.

Práce: - sádrokartonářské - štukatérské - tapetářské - interiéry na klíč

Malířské, natěračské a lakýrnické práce - tapetování interiérů.

Práce: - zednické - zateplování fasád - malířské práce - sádrokartonářské - obkladačské

Práce: -malířské a natěračské -úklidové služby -protipožární nátěry -podlahové systémy -zateplování fasád

Rekonstrukce a opravy střech: -pokrývačské práce -klempířské práce -natěračské práce -montáže svodů a okapových žlabů

Klempířské a pokrývačské práce - rekonstrukce šikmých a plochých střech včetně krovů - natěračské a zednické práce.

Stavební firma: -stavby na klíč -zateplování a rekonstrukce fasád -rekonstrukce balkónů -pokrývačské a klempířské práce -montáž střešních oken a světlíků -izolace plochých střech -výkopové práce -úpravy zahrad -zámečnické a truhlářské práce -nátěry střech a klempířských prvků.

Práce: -klempířské -pokrývačské -natěračské -tesařské -montáž střešních oken -zateplovací a sádrokartonové práce. Nástavby na panelové domy.

Práce: -malířské -zednické -obkladačské -izolační -rekonstrukce

Práce: - malířské - tapetářské, tapetování - natěračské

Rekonstrukce interiérů, bytů, domů a bytových jader - elektroinstalační práce - sádrokartonářské práce - zednické práce - malířské práce - topenářské práce - vodoinstalační práce - vodo topo.

Práce: - tryskání povrchů pískem - nátěry ocelových konstrukcí - protipožární nátěry - jádrová vrtání Pronájem: - pracovní plošiny - lešení - mobilní kompresory