Komplexní klempířské a pokrývačské práce zahrnují pokládku střech, opravy a rekonstrukce střech, výměny střešních krytin, hydroizolace a zateplení, instalace hromosvodů, montáže okapů, oplechování střech, montáže venkovních parapetů, zákryvek, říms a lišt.

Střechy na míru - kompletní pokrývačské a klempířské práce
Kompletní realizace střechy přesně dle vašeho přání? To zajistí firma KLEMPOS – STŘECHY. Obstaráme pokrývačské, tesařské, izolatérské i klempířské práce, a to při realizaci střech plochých i šikmých. Také výběr střešní krytiny necháme zcela na Vás. Chcete střechu z pálených či betonových tašek, nebo střechu plechovou? Vyhovíme všem Vašim přáním!
Střechy na míru - kompletní pokrývačské a klempířské práce
Kompletní dodávka střechy na klíč přesně podle vašich představ a bez starostí
Střechu na míru vám postaví firma Střechy Višňovský z Ostravy. Již více než 20 let se zabývá dodávkou střech na klíč, jejich stavbou, rekonstrukcí a dodávkou střešních krytin včetně montáže. Zajišťujeme kompletní realizaci šikmých, sedlových a plochých střech. Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Ušetříme vám práci i starosti.
Kompletní dodávka střechy na klíč přesně podle vašich představ a bez starostí
Břidlicová a prejzová střecha pro jedinečný vzhled domu
Břidlicové a prejzové krytiny na střechy nových či historických budov odborně položí kvalifikovaní odborníci ze společnosti Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Průhonic. Nejen členitý charakter střech památkových objektů, ale i rovné střechy novostaveb vyžadují kvalitní materiál, širokou škálu odstínů, odolnost, dlouhou životnost a tepelnou i zvukovou ...
Břidlicová a prejzová střecha pro jedinečný vzhled domu
Dodávám střechy na klíč včetně okapů, oplechování, montáže oken VELUX, FAKRO, otevřené garáže, pergoly. Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž lepených střech, zateplování střech, opravy a rekonstrukce, vše od návrhu, rozpočtu až po realizaci.

Komplexní řešení v oblasti střech: - šikmé střechy - ploché střechy - rekonstrukce střech - zateplení střech - střešní okna - osazení střešních oken - střešní materiály - dřevěné konstrukce, krovy - technické poradenství - střechy Olomouc - speciální plechové krytiny - chladivé krytiny - střechy BRATEX Klempířské, pokrývačské a ...

Práce: - pokrývačství - klempířství - tesařství - izolace - rekonstrukce - novostavby.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Dodávka a montáž dřevostaveb. Oprava střech.

Kominictví: - kominické práce a revize - vložkování komínů pro tuhá a plynná paliva - napojení krbů a krbových vložek - zednické, klempířské práce - stavba komínů - montáž fasádních vícevrstvých komínů.

Střechy Čajda Realizace: - střechy na klíč, rodinné domy na klíč. Rekonsrukce střech. Klempířské a tesařské práce. Prodej: - střešní materiály - zahradní domky, nábytek.

Práce: - izolační (teplo, chlad) - zateplování budov, opláštění budov - klempířské - střechy - stavební činnost.

Klempířství a oprava karoserií Pokrývačství, tesařství

Práce: - klempířské - pokrývačské - realizace a rekonstrukce šikmých i plochých střech

Montáže opláštění a střech průmyslových budov - montáž obvodových opláštění včetně všech souvisejících prvků montovaných fasád - izolace střech. Školení BOZP

Činnost - tesařské práce - pokrývačské práce - klempířské práce - malířské práce - natěračské práce. Výstavba - pergoly a suchá stání.

Pokrývačství, klempířství. Pronájem a montáž lešení.

Půjčovna a pronájem pracovních plošin. Stavební činnost: - montáž nízkoenergetických RD - kompletace střech - údržba a opravy průmyslových objektů - tesařské, klempířské práce. Zateplování budov

Klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu, rekonstrukce a opravy střech, novostavby, montáž střešních oken, nátěry klempířských prvků, izolace plochých střech.

Firma NOVÁ KRYTINA s.r.o. provádí veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce za nejlepší ceny a to nejen v Šumperku a Zábřehu, ale také v Olomouci. Soustředíme se na plechové střešní krytiny, profily a latě včetně jejich doplňků. Součástí naší práce jsou samozřejmě také okapy, parapety a trapézové plechy. Dodávka, prodej a ...

Práce: - pokrývačské - tesařské - montáž, oprava střech Výroba: - pergoly, altány.

Kovovýroba: - obrábění na CNC strojích - tvarování, ohýbání, frézování, úhlování, stříhání plechů. Klempířské a zámečnické práce. Prodej: - hutní materiál - potrubní dílce - profilová ocel - trubky, kulatiny.

Výstavba rodinných domů, rekonstrukce stávajících domů. Řemesla: - voda, topení - sádrokartony - zateplení fasád - tesařství, pokrývačství, klempířství.

Práce, oprava a realizace střech: - klempířské práce - klempíři - pokrývačské práce - pokrývači - tesařské práce - tesaři - izolatérské. Klempířství: - montáže konstrukcí za účelem odvádění srážkové vody - oplechování střešních průniků - oplechování atik, říms, parapetů - oplechování střešních ploch a stěn. Pokrývačství: ...

Kompletní realizace střech. Práce - pokrývačské, tesařské, klempířské. Vypracování cenové kalkulace - zdarma.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - střešní krytiny - klempířské prvky. Práce: - klempířské, pokrývačské - zednické. Montáže: - hromosvody.

Činnost: - klempířské práce - pokrývačské práce - tesařské práce.