Komplexní klempířské a pokrývačské práce zahrnují pokládku střech, opravy a rekonstrukce střech, výměny střešních krytin, hydroizolace a zateplení, instalace hromosvodů, montáže okapů, oplechování střech, montáže venkovních parapetů, zákryvek, říms a lišt.

Břidlicová a prejzová střecha pro jedinečný vzhled domu
Břidlicové a prejzové krytiny na střechy nových či historických budov odborně položí kvalifikovaní odborníci ze společnosti Střechy VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Průhonic. Nejen členitý charakter střech památkových objektů, ale i rovné střechy novostaveb vyžadují kvalitní materiál, širokou škálu odstínů, odolnost, dlouhou životnost a tepelnou i zvukovou ...
Břidlicová a prejzová střecha pro jedinečný vzhled domu
Klempířské a izolatérské práce.

Tesařské práce Klempířské práce Pokrývačské práce Prodej - střešní krytiny Montáž a prodej - střešní okna

Práce: -zednické -obkladačské -podlahářské -sádrokartonářské -montáž plastových oken a dveří -klempířské a pokrývačské

Kompletní realizace, rekonstrukce: -střechy. Pokrývačství Klempířství Komplexní stavební činnost

O střechu nad hlavou se svým zákazníkům staráme již od roku 1992. Naše firma je zdravá, dynamicky se rozvíjející společnost, kladoucí důraz na dlouhodobý rozvoj. V oboru máme dlouholeté zkušenosti. Z počátku jsme pracovali na rekonstrukcích menšího rozsahu, ale postupem času se činnost rozšířila i na větší celky, a tak dnes působíme jako ...

Realizace střech. Tepelné izolace. Zateplování objektů.

Řemeslo: - pokrývač - klempíř - tesař. Výškové práce.

Klempířství Pokrývačství, tesařství Izolatérství

Pokrývačství, tesařství, rekonstrukce památkových objektů, zámků, hradů kostelů kostelních věží, výroba a montáž krovů, altánů, .pergol

Klempířství a oprava karoserií -Velkoobchod a maloobchod Pokrývačství, tesařství

Hydroizolace střech: - ploché střechy - rodinné domy - panelové domy.

Střechy na klíč: - pokrývačské práce - klempířské práce - tesařské práce.

Práce: - pokrývačské, klempířské a tesařské práce - kompletní práce v oblasti střech - realizace střech - montáž střešních oken - izolatérství. Prodej střešních materiálů.

Stavební firma: -zateplování fasád -opravy a nátěry fasád -stavební a natěračské práce ve výškách -klempířské -rekonstrukce střešních krytin, balkonů, lodžií - rozvody vody, plynu.

Prodej, montáž, oprava, realizace: - střechy na klíč. Řemeslnické práce: - tesařské - pokrývačské - klempířské.

Opravy střech, rekonstrukce střech. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - střešní krytiny a klempířské výrobky - bazénová chemie a příslušenství - stavební chemie - střešní systémy - kompletní sortiment Den Braven - průsvitné a neprůsvitné plasty.

Izolatérství Klempířství a oprava karoserií Zednictví

Pokrývačství, pokrývačské práce. Tesařství, tesařské práce. Klempířství, klempířské práce. Výškové práce - práce ve výškách s horolezeckou technikou. Výstavba i rekontrukce: - střechy. Montáže, opravy a nátěry: - střešní krytiny. Revize, opravy a montáže: - hromosvody.

Pokrývačství, pokrývačské práce. Tesařství, tesařské práce. Realizace: - střechy na klíč včetně dodávky materiálu - údržba a nátěry střešní krytiny. Výroba. - klempířské prvky. Montáže: - střešní okna.

Izolace staveb. Hydroizolační systémy. Zajištění tesařských prací a hromosvodů.

Tesařské práce Sádrokartonářské práce Zednické práce Klempířské práce Výroba - střechy na klíčoprava a renovace - střechypokrývačské práce

Tesařství, tesařské práce. Klempířství, klempířské práce. Pokrývačství, pokrývačské práce. Natěračství, natěračské práce Dodávka, realizace, renovace, opravy: - nové i staré střechy. Výroba, montáže: - klempířské prvky - střešní pláště z plechu - oplechování složitých architektonických detailů - okapové systémy.

Zednické práce, zednictví. Izolatérské práce, itolatérství. Podlahářské práce, podlahářství. Oprava: - rovné střechy.