Rozhodli jste se pro sádrokarton? Využijte sádrokartonářské práce zahrnující podhledy jednoduše opláštěné, příčky oboustranně opláštěné, podkroví a předsazené stěny. Součástí služeb je i malování a nátěry sádrokartonů, vložení izolace a vložení fólie.

Stavební firma Stodola - Herálec Jiří Stodola
Stavební firma Stodola provádí veškeré stavební práce. Mimo jiné poskytujeme stavby domů na klíč, rekonstrukce a přestavby, izolační a zateplovací práce, obkladačské práce, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž dveří a oken. Disponujeme několika různými stavebními stroji, které při práci využíváme. Můžeme zajistit dle dohody odvoz suti ...
Společnost MM realizace sídlící v Třebíčí se již od roku 2010 zabývá kompletní výstavbou a rekonstrukcí bytů a rodinných domů a také zemními pracemi. Díky spolupráci s partnerskou projekční kanceláří PP Ateliér jsme schopni svým zákazníkům zajistit vše od vyřízení stavebního povolení až po finální realizaci stavby. Ke každé zakázce se snažíme ...

Práce: -zednické, stavební -stavby na klíč -novostavby, rekonstrukce a přestavby -rekonstrukce-bytová jádra -sádrokartony -izolační a izoláterské -dlaždičské, dlažby -obkladačské, obklady -izolační -fasády -ZTI (zdravotně-technická instalace) -klempířské práce -pokrývačské práce -vodoinstalační práce ...

Kompletní stavební práce pro své zákazníky v rámci celé České republiky poskytuje společnost ALVIT WAY s.r.o. Naše firma se v rámci své podnikatelské činnosti zaměřuje na poskytování služeb v oblasti pozemních staveb a rekonstrukcí. Provádíme stavbu domů na klíč, rekonstrukce domů, bytů a také koupelen. Dále realizujeme zednické a ...

Kompletní zednické práce od oprav po stavbu nových domů. Provádíme: - rekonstrukci domů, bytů a bytových jader - zednické práce - malířské práce, tapetování - betonování podlah - montáž sádrokartonových konstrukcí a kazetových stropů - elektroinstalace, Instalatérské práce - zateplování domů a nátěry fasád

Služby: -truhlářství, podlahářství -vodoinstalatérské a zednické práce -sadrokartonářské práce.

Jsme mladá firma, která si zakládá na individuálním přístupu ke každé naší zakázce a osobním přáním našich klientů. Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv. Zaměřujeme se na: Kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domu. Od zednichých, sádrokartonářských, elektrikářských, instalatérských, obkladačských až po malířské práce mimo jiné nabízíme i kompletní ...

Rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v Třebíči a okolí. Sádrokartonářské práce - snížení stropu, předěl místnosti apod. Strojní štukové omítky, obkladačské práce, vyzdívání a omítání. Hydroizolace staveb a stavebních konstrukcí.

Ubytování -dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s individuálním sociálním zařízením -kapacita 41 lůžek -ubytovna. Práce, stavební, montážní a dodavatelská společnost: -ocelové konstrukce -zámečnické výrobky -světlíky.

Společnost Sádrokartony Žďár, s.r.o. zabezpečuje minerální podhledy, SDK konstrukce a zavěšené fasády.

Josef Bernatík provádí zednické práce, obklady i dlažby a převážně rekonstrukce bytového jádra, založení stavby či sádrokartonářské práce.

Společnost elmont-invest montáže s.r.o. se zaměřuje na elektromontáže, revize elektrických zařízení a na montáže sádrokartonových šachet a stěn.

Společnost Ladislav Uhlíř provádí sádrokartonářské práce, omítky, obkladačské a dlaždičské práce, rekonstrukce, fasády, malířské práce, základové desky, demolice. Činnost: - sádrokartonářské práce - omítky - zámková dlažba - obklady, dlažby - rekonstrukce bytových jader - zednické práce - fasády - malířské práce - základové desky - ...

Stavby Chalupa s.r.o. se zaměřuje na stavební práce, sádrokartony, omítky, fasády, zateplení, podlahy, obklady a zemní a výkopové práce.

Společnost MJV Group s.r.o. - Marian Vildomec sídlící v okrese Žďár nad Sázavou se zabývá především stavebními pracemi. Součástí naší činnosti jsou především komplexní rekonstrukce bytů a rodinných domů a dále také sádrokartonářské práce, pokládka dlažeb a obkladů, realizace fasád a další stavební činnost. Zakládáme si na kvalitně odvedené ...

Jsme stavební firma specializující se na sádrokartony a dřevěné stavby. Děláme minerální podhledy, ale i půdní vestavby a vše co je spojené se suchou výstavbou. Služby nabízíme v Praze, Středočeském kraji a na Vysočině.

Josef Dvořáček se zaměřuje na stavební a zednické práce, provádí stavby a rekonstrukce domů, obklady, sádrokartony, izolaci a mnoho dalšího.

Luboš Kadlec se zaměřuje na zednické práce, montáž sádrokartonu, zateplování domů, výrobu dřevěných schodišť a dveří, obklady, dlažby a plovoucí podlahy.

Stanislav Stupka se specializuje na montáž sádrokartónů a příček a s tím související zednické činnosti.

Pavel Jambor se zaměřuje na stavební, malířské a zednické práce, rekonstrukce, stavbu sádrokártonů a výstavby domů na klíč.

Petr Kolouch se zaměřuje na stavební, zednické, izolační práce, montáže sádrokartonů, pokládku dlažeb a dodávku stavebního materiálu.

Roman Rosecký se zaměřuje na zednické práce, opravy bytových jader, sádrokartony, zateplení a obklady.

Zateplování Sádrokartony Obkladačské práce Zednické práce

Sádrokartonářské práce Obkladačské práce - venkovní dlažby Stavební firma Zednické práce

Martin Laštůvka provozuje stavební firmu se zaměřením na stavby a rekonstrukce domů, obkladačské a sádrokartonářské práce a zateplení fasád.